ALEXANDER WANG X BVLGARI

2017 yılında başlayan "Serpenti Through the Eyes Of" serisi, bu sefer Alexander Wang'in yorumuyla karşımızda.. Bu harika koleksiyonun partisine bir bakalım!

Geçtiğimiz gece Alexander Wang ve Bvlgari, "Serpenti Through the Eyes of Wang" kapsül koleksiyonunu New York'ta muhteşem bir partiyle kutladı. Partide, Rick Ross, Normani ve DJ Asmara ve Pedro sahne aldı. Partinin konukları arasında; Hailey Bieber, Offset, Kehlani, YG, Quavo, Tiffany Haddish, Jacquelyn Jablonski, Soo Joo Park, Sydney Sweeney, Sofia Richie, Justine Skye, Riley Montana, Lindsay Ellingson, Larsen Thompson, Adesuwa Aighewi, Nicole Scherzinger, Erika Jayne, Halima Aden, Dylan McDermott, LadyFag, Hanne Gaby Odiele, Erin Wasson, Coco Rocha, Vashtie Kola, Will Peltz, Kelela, Dua Lipa, Gala Gonzalez, David Alexander Flinn gibi yıldız isimler vardı.

Mekan, lüks bir mağaza gibi tasarlanmış. Böylece, konuklar alanda yürürken, aynı zamanda tüm koleksiyonu görebildiler. Koleksiyonun dışında mekanda, kozmetik temalı bir dondurma istasyonu, konukların manikürlerine elmas dokunuşu yapmaları için bir tırnak istasyonu ve parfüm şişelerinde kokteyller servis eden bir mücevher barı vardı.

Alexander Wang mekanın tasarımıyla ilgili, "80'lerin ikonik filmi Manken'i izlerken bu konsept aklıma geldi. O filmdeki gibi, bir mağazada ışıklar söndükten sonra neler olabileceğinin büyüsünü yeniden yaratmak istedik. Nostaljiyi, gelişmiş bir konuk yolculuğuyla veren bu mağazada; kozmetik dondurmacısı, parfüm barı, ayakkabı restoranı gibi yerler yaratarak her anı eşsiz kılmak istedik" dedi.


YAZI: Deniz Akkaya