ALEXANDER WANG X H&M

ALEXANDER WANG X H&M

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 14 Nisan 2014
ALEXANDER WANG X H&M
Bu hafta sonu başlayan Coachella Müzik Festivali'ndeki etkinlikte festivale damgasını vuracak bir haber duyuruldu: H&M'in bir sonraki tasarımcı işbirliğini Alexander Wang'le olacak!H&M'den biz moda severleri heyecanlandıran haber geldi: Yeni bir 'tasarımcı' işbirliği var sırada. Üstelik yine moda dünyasının 'yükselen değerlerinden' biriyle: Alexander Wang. Genç tasarımcının bir özelliği daha var: Bu zamana kadar Lanvin, Marni, Isabel Marant gibi tasarımcılarla çalışan H&M'in iş birliği yaptığı ilk Amerika'lı tasarımcı olması!


Gelen haberlere göre Wang'in koleksiyonunda sadece kadınlara değil, erkeklere yönelik de giysi ve aksesuarlar olacak ve dünya çapında yaklaşık 250 H&M mağazasında satışa sunulacak.

Alexander Wang konuyla ilgili “H&M'in tasarımcı iş birliklerinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. H&M'in tüm ekipleriyle yaptığımız çalışmalar heyecan verici ve eğlenceliydi. Sınırları zorlamaya ve yaratıcılık için bir platform oluşturmaya son derece açıklar. Bu, daha geniş bir kitlenin Alexander Wang markasının ve yaşam biçiminin öğelerini deneyimlemesi için mükemmel bir yol olacak.” diyor.

H&M'in Kreatif Danışmanı Margareta Van Den Bosch ise, “ Alexander Wang günümüzde modadaki en önemli seslerden biri. İnsanların ne giymek istediğini tam olarak anlıyor ve bunu başkalarına da geçen bir enerji ve tutkuyla yapıyor. Bu yıl kendisiyle iş birliği yapıyor olmak mükemmel” diyor.

Alexander Wang X H&M koleksiyonu 6 Kasım'da satışta olacak. Eh haliyle biz de yakın takipte olacağız!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.