ALEXANDER’A MESAJIM VAR

Alexander Wang'ten H&M koleksiyonunu hazırlarken bazı isteklerimiz var!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Mayıs 2014
ALEXANDER’A MESAJIM VAR
Alexander Wang'in H&M'le olan iş birliğini duyup havalara hoplamayan çok az kişi olduğuna eminim. En azından minimal ama güçlü tasarımlar seviyorsanız, deriyle aranız iyiyse, çanta ve ayakkabıda iyi parçalara yatırım yapmak -her zaman mümkün olmasa da- hoşunuza gidiyorsa siz de Wang fun'larındansınız demektir.

Daha önce Lanvin, Marni ve Isabel Marant gibi güçlü tasarımcılarla iş birliği yapan H&M için Wang'i diğerlerinden ayıran, onun birlikte çalışacakları ilk Amerika'lı tasarımcı olması! 

2012'de Nicolas Ghesquière'den görevi devralıp Balenciaga'nın kreatif direktörlüğü koltuğuna oturan tasarımcı H&M için, erkeklere özel tasarımların da yer alacağı yaklaşık 250 parçalık koleksiyon hazırlığı içinde. Benim de Alexander Wang etiketiyle alamadığım ama aklımın bir köşesine not ettiğim o kadar çok parça var ki! Zor olsa da bir seçki yapmayı başardım ve evrene pozitif mesaj yollarken sizin gücünüzü de arkama almak istedim. Eminim ‘ben de istiyorum!' diyeceğiniz parçalar olacak ve genç yetenek Wang sesimizi duyacak. Şimdi wishlist'ime hızlıca göz atalım mı?

Gülşah Öztürk 
~SEKSİ


Rengi hiç farketmiyor. İlkbahar-yaz 2013 koleksiyonundaki bu transparan detaylı elbiselerden istiyoruz!~SPOR


Couture ve şık parçalarla özdeşleşen moda evlerinin bile koleksiyonuna dahil ettiği sportif parçalar Wang'in 2012'de keşfettiği bir durum. Bu grafik desenli sportif takımları görmezden gelemezsin Alexander!~COOL


Transparan dokular, deri parçalar, her yeri kapalı bir görünümdeki gizli seksapel. Bu sihirli parçalar için dolabımızda yer açtık bile! (sonbahar-kış 2012)~VE AKSESUAR


İlkbahar-yaz 2014 koleksiyonundaki iddialı terlik-çizmeleri yakından görmek ve tasarımcının ‘it' ürünlerinden zımbalı çantaların hafif versiyonlarını almak da isteklerimiz arasında.

Şimdi geriye sakin olmak ve 6 Kasım'ı beklemek kalıyor.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.