AMERİKADANİSTE.COM İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

AMERİKADANİSTE.COM İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Ağustos 2014
AMERİKADANİSTE.COM İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ


Sonbahar geldiğinde, tüm arkadaşlarınız şehre döndüğünde siz de evinizde onlara şık bir davet vermek isteyebilirsiniz. İşte bu davetler için sizlere bir önerimiz var. Özellikle bu sezon yemek masalarının çok daha renkli olduğu bir gerçek. Siz de rengarenk tabaklarla ya da daha soft toprak tonları ile misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Yemek masalarınız için çok daha farklı ürünler arıyorsanız sadece Türkiye'den değil Amerikadaniste.com aracılığıyla Amerika'dan da kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Amerika'daki internet sitelerinden yapacağınız alışverişlerinizi çok daha güvenli bir şekilde getirebilmek için siz de Amerikadaniste.com'u kullanabilirsiniz. Sistem çok basit işliyor; siz alışverişiniz yaparken size bir Amerika posta adresi veriliyor. Siz bütün siparişleriniz oraya yönlendirdikten sonra hesabınızda tanımlanıyor ve kapınıza kadar güvenli bir şekilde ulaşması sağlanıyor. Böylece özellikle tabak ya da bardak gibi kırılmaya müsait ürünleriniz hiçbir hasar olmadan size ulaşıyor. Siz de farklı tasarım tabakları güvenli bir şekilde evinize getirmek istiyorsanız Amerikadaniste.com'u kullanabilirsiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.