ANINE BING SPORT İLE TANIŞIN

Anine Bing markasına yeni bir kategori eklendi!

Güncel gardırobunuzla uyum sağlayacak sweatshirtler, taylar ve performans stillerinin yer aldığı yeni Anine Bing Sport ile tanışın! Takım elbiseler, vintage ilhamlı denimler ve zamansız klasikler gibi Anine Bing koleksiyonlarından günlük stiller ile uyum sağlaması için özenle tasarlanan her parça, Anine Bing’in mağazalarında ve internet sitesinde satışa sunuluyor. 

Anine Bing Sport

‘Athleisure’ stilinden performans kıyafetlerine kadar geniş bir skalayı kapsayan Anine Bing Sport koleksiyonu arasında ‘Evan jogger’ eşofmanı ve ‘Evan sewatshirt’ tasarımları konforlu vintage ilhamlı kumaşlar ile üretildi. ‘Blair Bra’ spor sütyeni, taytlar ve bisikletçi şortları nem oranını dengelerken, hızlı kuruma özelliği ile tüm egzersizlerine uyum sağlayacak. Yılda dört kez yeni parçaların ekleneceği Anine Bing Sport koleksiyonunun ikinci serisi yaz sezonunda şapka ve çanta gibi eklentiler ile sunulacak. Aynı zamanda ilk spor ayakkabısını tasarlayan Anine Bing, bu parçayı yaz sezonundaki ikinci seri ile satışa sunacak. 

Anine Bing Sport

“ANINE BING Sport, aktif giyim stilleri her zaman çok talep edilen bir kategori olan marka için doğal bir gelişme oldu. Bu ilgi, 2020'de herkesin evden çalıştığı ve hala gösterişli görünmek ve hissetmek istediği için daha da çok arttı. Bu koleksiyon, ister egzersiz yapmak, ister evden çalışmak veya önemli bir iş toplantısına gitmek olsun, aktif bir kadının yaşam tarzını karşılamak için tasarlandı. Koleksiyonun parçaları çok yönlülüğü ve rahatlığı ile zahmetsizce tasarlanmış günlük bir görünüm sağlıyor,” diyen marka kurucusu ve Kreatif Direktörü Anine Bing, yeni koleksiyonun detaylarını paylaştı. 

Etİketler