ANKET SONUÇLARI ŞAŞIRTTI

Kate Middleton artık en şık kraliyet üyesi değil. Yerini kime devretti dersiniz?

( Soldan sağa, Danimarka Prensesi Mary, Hollanda Kraliçesi Maxima, Kate Middleton.)

 Hello!
dergisinin 30,000 okuyucuyla gerçekleştirdiği anket sonucu en şık kraliyet isimleri seçildi. Anket sonuçlarına göre, Danimarka Prensesi Mary en şık giyinen isim seçildi. Mary'i Hollanda Kraliçesi Maxima ikinci sırada takip ederken, üçüncü seçilen isim herkesi şaşırtı: Kate Middleton.

Kate Middleton, Prens Williams'la ilişkileri başladığı günden beri medya tarafından çok takip edilen bir isim oldu. Katıldığı törenlerdeki kıyafet tercihleri, saçı, makyajı hatta gelinliğiyle en çok konuşulan ve beğenilen kraliyet isimlerinden oldu. Dolayısıyla anket sonuçları biraz şaşırtıcı oldu.

KATE MEDYADAN BİLEREK Mİ UZAK DURUYOR?
Peki, bunun sebebi Kate Middleton'ın kızının vaftizinden beri fotoğraf çekilmemesi ve medyada yer almaması olabilir mi? Açıkçası bizim teorimiz bu yönde. Geçtiğimiz günlerde, kraliyet ailesinin basının Prens George'a duyduğu ilgiden rahatsız olduklarına ve çocuklarının medyada bu kadar çok yer almasını istemediklerine dair haberler çıkmıştı. Bu da akıllara şu soruyu getirmiyor değil: Kate Middleton, basına olan tepkisinden dolayı kızının vaftizinden beri pek fazla basında yer almak istemiyor olabilir mi?

Bir anne olarak Kate Middleton'ın endişelerini anlayabiliyoruz fakat Prens George gerçekten tatlılığıyla hepimizin kalbine tahtını şimdiden kurmuş durumda. Biz hala Kate Middleton'ın günümüzde en şık giyinen kraliyet isimlerinden olduğunu düşünüyoruz. Prens George'un her yeni fotoğrafına da ayrı bir mutlulukla bakmaktan vazgeçmiyoruz.

Etİketler