ART NOUVEAU İLHAMLI ALEXANDER MCQUEEN PRE-FALL 2020 KOLEKSİYONU

Alexander McQueen 2020 Pre-Fall Koleksiyonu ile tanışın...

Koleksiyonda; yeraltının gizli hazinelerinden esinlenen altın, gümüş ve bakır tonlarındaki dikiş detayları; heykelsi tasarımlar, markanın imzasıyla kontrast oluşturan ham ve rafine, aydınlık ve karanlık gibi tezat birliktelikler dikkat çekiyor.

Alexander McQueen 2020 Pre-Fall Koleksiyonu’nun ayakkabı grubundaki sivri burunlu deri botlar, üst kısımlarındaki omurgayı andıran metal çubuk kayış detayı ile zenginleşiyor. Mary-jane ayakkabılar, metal kayış ve markanın imzası pin topuklarıyla; sandaletler ise maden taşlarının güzelliğine atıfta bulunan heykelsi reçine topuklarıyla öne çıkıyor.Çanta grubunda, Alexander McQueen Shoulder Bag’de dahil olmak üzere Story ailesinin tüm modellerinde mevsimsel renk varyasyonları ve kontrast düğüm detayları dikkat çekiyor. Myth Cylinder, Mini Vertical Clutch ve Mini Sphere Clutch gibi minyatür çantaların tüm farklı model ve boyutlarında, deri koşum takımlarından ilhamla tasarlanan koleksiyonun imzası niteliğindeki askılar karşımıza çıkıyor. Metal Clutch, klasik mücevherli kapama detayı ve ergonomik metal detayı elde veya omuzda çapraz olarak taşıma seçeneği sunuyor. Jeweled Satchel ailesi de yeni modelleri ile Alexander McQueen 2020 Pre-Fall Koleksiyonu’nda yerini alıyor.

Alexander McQueen 2020 Pre-Fall Koleksiyonu, çok yakında BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde exclusive olarak moda tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.