ARZU KAPROL İLKBAHAR YAZ 2020 KOLEKSİYONU: “LUCID-BERRAK”

Arzu Kaprol BIZ, İlkbahar Yaz 2020 Lucid/Berrak koleksiyonu, sadeliğin hafifliğini iş hayatının enerjisiyle birleştiriyor.

Sürdürülebilirlik esaslarına göre üretilen kumaşların da yer aldığı koleksiyonda, sade tasarımlar sürdürülebilir bir modanın da altını çiziyor. 

Arzu Kaprol Lucid/Berrak koleksiyonunda yansıtılan mimari ve yalın formların gücü, yeni giyim kodlarını da beraberinde getiriyor. Sadeliği ve sadeleşmeyi yaşayan ve yaşatan bir sezona göz kırpan tasarımlar, doğaya, yaşama, insana saygılı, kendinden emin feminen bir siluet yansıtıyor.

Arzu Kaprol imza detaylarıyla özgünleşen koleksiyonda “gömlek sweatshirtler” yaz mevsiminin vaz geçilmezi olmaya adayken, beyaz koton gömleklerin, şifon ve organze detaylarla birleştiği tasarımlar iş hayatının enerjisine yalın bir uyum sağlamaya hazırlanıyor.

Baharın canlı dünyasını yansıtan sarı ve mercan tonları, şallarda kullanılan özel desenlerle harmanlanıyor. Lacivert ve hakinin de öne çıktığı koleksiyonda strüktürlü ceketler ve pantolonlar dikkat çekerken, detaylarda kullanılan deri Arzu Kaprol imzasının altını çiziyor.

Anısı olan kıyafetler yaratmak hedefiyle yola çıkılan koleksiyonda, konforun ön planda tutulduğu tasarımlar, çalışma dünyasına genç ve dinamik bir duruş getiriyor. Hafif koton gömlekler, cupro elbiseler, farklı Jean kullanımları 2020 yazını hafifletmeye hazırlanıyor.

Arzu Kaprol Business koleksiyonu,  www.arzukaprol.com ve Gizia Gate mağazalarında moda tutkunlarıyla buluşmaya hazır.