AŞK DOLU BİR SAYI

Şubat sayımız birbirinden ilginç konularla bayilerde!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Ocak 2014
AŞK DOLU BİR SAYI

Dopdolu, eğlenceli ve seksi... Yeni sayımızı özetlememizi isteseydiniz bu kelimeleri kullanırdık. Öte yandan hemen ekleyelim! Bu ayki içeriğimiz özet geçilmeyecek kadar dolu! 

<#text>

Öncelikle 15. yılımız çerçevesinde yepyeni, çok daha genç ve dinamik bir yorumla çıkıyoruz karşınıza. İçeriğimiz kadar sayfalarımızı hatta dergimizin ebadını da değiştirdik. Güncellenen ve gençleşen yeni ELLE'i beğeneceğinizi umuyoruz.  

<#text>

İçeriğimize gelince... Yeni konseptimize uygun olarak genç, son derece güzel ve renkli bir isim var kapağımızda: Serenay Sarıkaya. Med Cezir dizisindeki başarısıyla bir anda Türkiye'nin ilgi odağı haline gelen Türkiye'nin yeni ‘aşkı'nı aşk sayımızda kapağımıza taşıdık. Serenay'la yaptığımız güzel röportajın ilginizi çekeceğini umuyoruz. 

<#text>~

Biz kadınları ilgilendiren bir konu daha var gündemimizde: Süper kadınlar erkeklerden sıkıldı mı? İşte bu ilginç araştırmamızı farklı bir yorumla okuyacaksınız. Dileriz düşüncelerinizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizimle paylaşırsınız. Tabii ki her sayı olduğu gibi bu sayıda da en son güzellik, moda trendleri, stilinize enerji katacak onlarca alışveriş ve stil önerisi de sayfalarımızda yer alıyor. 

<#text>

Bu sayımızda üç tane de sürprizimiz var. İlki, Ahu Yağtu'dan gardırop detoksu! Ünlü manken bu sayıdan itibaren her ay bir ünlünün gardırobunu elden geçirecek! 

<#text>~İkinci sürprizimize gelince... Bu sayımızda sizlere Street Style Book hediye ediyoruz! Artık ünlü tasarımcılar da dahil, hepimizin ilham kaynağı olan sokak modası hakkında birçok öneri bulacağınız tam 82 sayfalık bir ek! Sokak stilinin kraliçeleri, sevilen blogger Leandra Medine ile stil üzerine bir röportaj, hepimize ilham veren ünlü isimler, ekimize özel moda çekimleri, trendsetter instagram fotoğrafları... Stilini güncellemek isteyen herkese hitap eden onlarca fikir ve fotoğrafı bu ekte bulacaksınız... ~Ve sürprizlerimizin üçüncüsü: 2013 İlkbahar&yaz trendlerinin yer aldığı Trends eki... New York, Londra, Milano ve Paris podyumlarından fotoğraflarla ünlü tasarımcıların koleksiyonlarını inceleme imkanı bulacak, yeni sezonun tüm trendlerine hakim olacaksınız. Kulislerden fotoğraflar, trend başlıkları, saç ve makyajda en yenilerin de yer aldığı önerilerle dinamik ve modayla dolu bir ek! 


<#text> Yeni sayımız bayilerde... ELLE'in güncellenen bu genç ve dinamik haliyle bir an önce tanışmanız temennisiyle!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.