AUVINTAGE SHOP&DANCE

AUVINTAGE SHOP&DANCEAhu Yağtu'un kurduğu AuVintage markasını zaten hepimiz tanıyoruz. auvintage.com adresinden hem vintage hem de ikinci el tutkunlarına online alışveriş imkanı sunan oluşum, bize tam da hayalini kurduğumuz şeyleri yaşatıyor; zevk sahibi büyüklerimizin fotoğraflarında görüp ‘Neden bunu saklamamış ki!' dediğimiz eski parçalarla bizleri buluşturuyor. Üstelik asla yıpranmamış olanlarıyla!


Sadece online satışı olan AuVintage, şimdi bizi bu birbirinden şık modellerle buluşturmak için son derece keyifli ve farklı bir organizasyona gidiyor ve İstanbul'un popüler mekanlarında, en şık parçalardan oluşan bir seçki ile bizlerle buluşuyor...  Ahu Yağtu ev sahipliğinde gerçekleşen “AuVintage Shop & Dance Vol1” etkinliği 25.Kasım'da Any İstanbul-Arnavutköy'ün keyifli ortamında gerçekleşti. Davetliler hem alışveriş yapma hem de lezzetli ikramlar eşliğinde sohbet etme şansı yakaladılar. Sabah 9.00'da başlayan etkinlik, tüm gün boyunca eğlence ve alışverişi bir arada yaşattı. 
Neler var bu AuVintage.com'da diyenler, web sitesini ziyaret etmeden önce yukarıda, bizim favorilerimiz olan parçalara göz atabilirler. Tavsiyemiz? Bir sonraki buluşmayı kaçırmayın, web sitesinde gördüğünüz parçaları deneme şansını yakalayın!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.