AUVINTAGE SHOP&DANCE

AUVINTAGE SHOP&DANCE

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Kasım 2014
AUVINTAGE SHOP&DANCE<#text>


<#text> Ahu Yağtu'un kurduğu AuVintage markasını zaten hepimiz tanıyoruz. auvintage.com adresinden hem vintage hem de ikinci el tutkunlarına online alışveriş imkanı sunan oluşum, bize tam da hayalini kurduğumuz şeyleri yaşatıyor; zevk sahibi büyüklerimizin fotoğraflarında görüp ‘Neden bunu saklamamış ki!' dediğimiz eski parçalarla bizleri buluşturuyor. Üstelik asla yıpranmamış olanlarıyla!


<#text>


<#text>


<#text> Sadece online satışı olan AuVintage, şimdi bizi bu birbirinden şık modellerle buluşturmak için son derece keyifli ve farklı bir organizasyona gidiyor ve İstanbul'un popüler mekanlarında, en şık parçalardan oluşan bir seçki ile bizlerle buluşuyor...  Ahu Yağtu ev sahipliğinde gerçekleşen “AuVintage Shop & Dance Vol1” etkinliği 25.Kasım'da Any İstanbul-Arnavutköy'ün keyifli ortamında gerçekleşti. Davetliler hem alışveriş yapma hem de lezzetli ikramlar eşliğinde sohbet etme şansı yakaladılar. Sabah 9.00'da başlayan etkinlik, tüm gün boyunca eğlence ve alışverişi bir arada yaşattı. 


<#text> Neler var bu AuVintage.com'da diyenler, web sitesini ziyaret etmeden önce yukarıda, bizim favorilerimiz olan parçalara göz atabilirler. Tavsiyemiz? Bir sonraki buluşmayı kaçırmayın, web sitesinde gördüğünüz parçaları deneme şansını yakalayın!SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.