AYRINTI DEYİP GEÇME!

Şeytan ayrıntılarda gizlidir moda için en geçerli sözlerden…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Mayıs 2014
AYRINTI DEYİP GEÇME!<#text>
Soldan sağa; Jean Paul Gaultier, Tommy Hilfiger, Alexander Wang
<#text>


<#text> 'Şeytan ayrıntı gizlidir' adeta moda dünyası için yaratılmış bir deyiş. Sonuçta görüntümüzü oluşturan kaç parça taşıyoruz ki üstümüzde? Etek, pantolon, elbise, bluz, gömlek, tişört, ayakkabı. Özetle bir düzineyi geçmeyen ana parçalarla yıllardır değişen hatta bir yıl içinde bile defalarca değişen değişen trend'ler oluşturmanın sırrı bu detaylarda gizli.


<#text>


<#text>


<#text>
Soldan sağa; Andrew GN, Moschino, Manish Arora
<#text>

<#text> Herkes pantolona fermuar koyar ama Tommy Hilfiger'da olanı (en üstte, ortada) onlarla bir tutabilir misiniz? İşte sezondan dikkatimizi çeken birkaç ayrıntıyı ve yine kıyafetleri farklılaştıran ilginç aksesuarları burada sizlerle paylaşmak istedik.


<#text>


<#text> ELLE okurları için bunların yeterli olmadığını biliyoruz! Daha fazlası ve ilkbahar-yaz sezonundan tüm öne çıkanlarını bulmak için de Shopping Book gibi bir 'rehber' hazırladık. Burcu Esmersoy'un kapağını süslediği, sadece sezon modasını değil, moda olanları nerelerde bulabileceğinizi de öğrenebileceğiniz bu özel sayıda yüzlerce parça ürün bir arada... ELLE Shopping Book bayilerde... 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.