BABYLON SOUNDGARDEN BAŞLIYOR!

Babylon Soundgarden'ın programı açıklandı! Katılan sürpriz isimler haberimizde!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Nisan 2014
BABYLON SOUNDGARDEN BAŞLIYOR!
Babylon Soundgarden bu yılın programını açıkladı ve eminiz liste sizi de bizim kadar heyecanlanlandıracak!Babylon Soundgarden bu yılın programını açıkladı! 24 Mayıs'ta Parkorman'da yapılacak festivalin kadrosuysa heyecan verici! Listede başı çekenler arasında Sky Ferreira, Petshop Boys, Mount Kimbie ve unutulmaz 'Cartel' şarkısının yaratıcısı Kabus Kerim'i sayabiliriz.

Babylon'un müziğe doyuran ruhunu her yıl açık havaya taşıyan, baharın gelişini gruplar halinde eğlenerek ve sevdiğimiz müzikleri dinleyerek kutlamamızı sağlayan Soundgarden festivalinin bu yıl dördüncüsü olacak.

Bu sene İstanbul, Ankara, Bodrum ve Çeşme olmak üzere ilk kez dört şehirde gerçekleşecek olan festivalin 24 Mayıs Cumartesi günü başlayacak olan İstanbul ayağında, 3 farklı sahnede performans gösterecek yerli, yabancı gruplar ve güne yayılacak farklı içerikler olacak.

Festivalin açıklanan isimleriyse şöyle: İngiliz elektronik pop efsanesi Pet Shop Boys, son dönemin parlayan yıldızlarından Amerikalı genç şarkıcı Sky Ferreira, Afrobeat ruhunun temsilcileri Seun Kuti & Egypt'80, sürprizlerle dolu performanslara imza atan İzlandalı grup FM Belfast, Barselonalı DJ ve prodüktör John Talabot, İngiliz elektronik müzik ikilisi Mount Kimbie ve müzik tarihine kazınmış kült oluşumlardan Cartel ve Karakan'dan Kabus Kerim ve daha fazlası olacak.

Yazımıza son verirken bizi sevindiren iki konuyu da belirtmekte fayda var:


- Festival, “Babylon Go Green” konsepti ile ilk kez geri dönüşümü ve çevreyi destekleyecek içeriklere de ev sahipliği yapacak.


- Festival için sınırlı sayıdaki 50 TL'lik avantajlı biletler 27 Nisan'a kadar satışta olacak. Biletler Biletix ve Babylon gişesinde!

Unutmadan söyleyelim; festivalde sahne alacak isimlerle konserleri öncesinde gerçekleştireceğimiz video röportajlar için bizden ayrılmayın;)

Daha detaylı bilgi için: www.facebook.com/babylonsoundgarden veya www.babylon.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.