BECKHAM ÇİFTİNİN OĞLU ROMEO, YSL MARKASININ YÜZÜ OLDU

Ünlü çiftin oğlu, Yves Saint Laurent Sonbahar/Kış 2021 Erkek Koleksiyonu için poz verdi. Romeo, paylaştığı fotoğrafta babası David Beckham’ın gençliğine benzetildi.

Victoria-David Beckham çiftinin 18 yaşındaki oğlu Romeo, YSL Sonbahar/Kış 2021 marka yüzü oldu. Hem marka, hem de Romeo koleksiyon çekiminden ilk kareyi paylaşarak bu heyecanlı haberi duyurdu. Instagram hesaplarından paylaştıkları fotoğraflar, kısa süre içerisinde Beckham ailesinin hayranları tarafından yorum yağmuruna tutuldu.


Romeo Beckham, futbol sahasındaki becerilerinden dolayı babasına benzetiliyordu. Ama son moda çekimlerini gördüğümüzde, baba oğul arasında başka bağlantılar kurmamız çok normal gibi görünüyor. Herkes bizim gibi düşünüyor gibi duruyor ki, Romeo’nun fotoğrafta 90’lar David Beckham’ına benzediğine dair yorumlar oldukça fazla...Anne ve babasından da destek geldi

Moda çekimlerine hiç de yabancı olmayan baba David Beckham, oğlunun fotoğrafını paylaşarak; “Çok havalı, çok gururlu @romeobeckham” yazdı. David Beckham'ın takipçileri, efsane futbolcu ile oğlu arasında çok hızlı bir şekilde karşılaştırmalar yapmaya başladı; biri “Oğlu da babası gibi” yazarken, başka biri “Senin kopyan” yazdı.

Victoria Beckham, oğlu Romeo'nun büyük moda markası Yves Saint Laurent için modellik yaptığı kareyi paylaşarak ne kadar gururlu olduğunu yansıttı. Oğlunun fotoğrafını, kendi Instagram hesabında “WOW! @romeobeckham for @ysl Fall Winter 21” açıklamasıyla paylaştı.