BEE GODDESS’IN TILSIM MÜCEVHERLERİ “EMILY IN PARIS” DİZİSİNDE IŞILDIYOR

Bee Goddess, bu kez Emily in Paris dizisinde kadın kahramanın gücünü vurguluyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Aralık 2022
BEE GODDESS’IN TILSIM MÜCEVHERLERİ “EMILY IN PARIS” DİZİSİNDE IŞILDIYOR

Dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess’ın tasarımları, bu kez Emily in Paris dizisinde ışıldayarak bir kez daha kadın kahramanın gücünü vurguluyor. Daha önce Cinderella filminin başrolü Camila Cabello ile hayallerinin peşinden koşan kadının gücünü kutlayan Bee Goddess mücevherleri, Emily in Paris dizisi ile global işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Emily in Paris dizisi için hazırlanan özel koleksiyondaki her tasarım, kendi gücünü ve ışığını üzerinde taşıyan kadınların hikayesini güçlendiren tılsımlar olarak öne çıkıyor.
Markanın kurucusu ve tasarımcısı Ece Şirin, kadını güçlendiren marka felsefesi ve evrensel tılsım mücevher tasarımları ile kendi destanını yazmak üzere, kahramanlık yolculuğuna çıkmış, kendine inanan ve hayallerinin peşinden giden tüm kadınları kendi ışığını keşfetmeye davet ediyor.

Emily, modern zamanların güçlü kadın karakterini en iyi yansıtan kahramanlardan biri. Dizide güçlü temalar olarak ortaya çıkan bireysel ifadenin, sevginin, bilgeliğin ve cesaretin sembollerini bir araya getiren tılsımlı mücevherler tüm kadınları yeni maceralara davet ediyor.

Tılsımlı Keşifler

Bee Goddess’ın tılsım mücevherleri, tanrıça mitinden ve sihrinden esinlenerek modern kadının içindeki ışığı yansıtmak üzere tasarlandı. Ece Şirin’in tâbiriyle, “Bu mücevherler, içinizdeki gücü yaşamınıza aktarabilmeniz için birer tılsım anahtar. Işıldaki ki tüm evren senin ışığınla ışıldasın!”


Emily’nin Mücevher Kutusu

Starlight koleksiyonundan Venüs Yıldızı ve Sirius Yıldızı mücevherleri, kendi yolculuğunda parlayan kadın kahramanın ışığını güçlendiriyor. Çağlar boyunca gezginlerin, maceracıların yolunu aydınlatmış, onlara yol göstermiş olan yıldızlar, en yüce potansiyelinizi gerçekleştirmek üzere yaşam yolculuğunuzda sizi hayallerimize ulaştıracak sihirli işaretler olarak parlamaya devam ediyor. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.