BEKLENEN FİLMİN YILDIZI DAKOTA JOHNSON!

Ve film vizyonda! Grinin Elli Tonu'nun yıldızı Johnson'un stili haberimizde!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Şubat 2015
BEKLENEN FİLMİN YILDIZI DAKOTA JOHNSON!
Henüz sadece 25 yaşında olan Dakota Johnson, merakla beklenen Fifthy Shades of Grey-Grinin Elli Tonu filminde Grey'in kolejli sevgilisi Anastasia rolüyle karşımızda..

14 Şubat'ta vizyona giren film, ilk fragmanının yayınlandığı 6 ay öncesinden bugüne, kitabını gölgede bırakmış ve bir çılgınlığa dönüşmüş durumda! Peki en az Grey'i oynayacak olan Jamie Dornan kadar dikkat çeken ve onunla başrolü paylaşan Dakota Johnson gerçekte kim?

Aslında oyuncu olması ve genç yaşında yakaladığı başarı çok da tesadüf değil çünkü o, Don Johnson ve Melanie Griffith'in kızları. İlk film tecrübesini, üvey babası Antonio Banderas'ın yönettiği Crazy in Alabama yaşayan Dakota'yı yeni filminde oldukça cürretkar halleriyle göreceğiz. Şarışın güzel, normal hayatında nasıl diye merak ediyorsanız, sade ama çoğu zaman iddialı stili için galerimizi ziyaret edin. Film için sabırsızlananlar, aşağıdaki video'muzda fragmanı tekrar izleyebilirler.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.