BELLA HADID, KITH X VERSACE'NİN YÜZÜ OLDU

Bella Hadid desenlere büründü!

Kith X Versace iş birliğinden doğan yeni koleksiyon, bir yıldız katılımı ile daha da gösterişli hale geldi! İlkbahar 2019 defilesinde gösterilen koleksiyonun açılışını yapan Bella Hadid, bu iş birliğinin yüzü oldu! Versace’nin en sevdiği modellerden biri olan Hadid, yeni bir kampanya ile İtalyan markanın gözdesi olduğunu kanıtladı.

Versace’nin ikonik desenlerini Kith’in sokak giyim tarzı ile buluşturan yeni tasarımlarda, Hadid’i baştan aşağı desenler içinde göreceksiniz. 100 stil içeren bu kapsamlı koleksiyon, Kith’in lüks bir marka ile ilk işbirliğine imza atıyor. Şişme montlardan, bisikletçi şortlarına kadar bir çok tarz içeren bu işbirliğinde kumaşları Versace, tasarımları ise Kith seçti. 

Versace’nin imzası olan ‘Medusa’ logosunun ilk defa değiştiği bu iş birliği, Kith’in logosu ile yepyeni bir hal aldı. 15 Şubat’ta satışa sunulacak Kith X Versace iş birliğini Kith ve Versace mağazalarından alabilirsiniz.


 


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.