BEYMEN’DEN YENİ NESİL TÜRK TASARIMCILARA DESTEK

Beymen New Gen Turkish Designers Pop-Up 9-30 Kasım tarihleri arasında devam edecek...

Türkiye’de ve dünyada lüks perakende sektörünün öncülerinden olan Beymen, yeni nesil Türk tasarımcıları desteklemeye devam ediyor. www.beymen.com’da açılan Beymen New Gen Turkish Designers Pop-Up, 10 Türk markasının 2020 Sonbahar Kış kadın ve erkek koleksiyonlarından özel bir seçki sunuyor. 

9-30 Kasım tarihleri arasında devam edecek olan Beymen New Gen Turkish Designers Pop-Up,  Bassigue, Cult of Cuddle, Diablo34, For Fun, Freedom Of Space, Les Benjamins, LOL, Ma Primi Giovani, Naia Istanbul ve New Arrivals’ın çok özel tasarımlarını moda severlerle buluşturuyor. Ayrıca koleksiyonları daha geniş kitlelerle buluşturmak için Beymen Instagram hesabı ve markaların kendi hesapları üzerinden özel yönlendirmeli içerikler de yapılıyor.

Diablo34 

Beymen New Gen Turkish Designers Pop-Up’ta; koleksiyonları ile sınırları Türkiye’yi aşarak New York, Londra gibi dünya kentlerine ulaşan Aslı Acar ve Gamze Keklik’in kurduğu Bassigue; Cihan Kurtoğlu’nun tasarımlara deneysel bir bakış açısı katan markası For Fun ve Bünyamin Aydın’ın dünya çapında büyük ün kazanan streetwear markası Les Benjamins’in kadın ve erkek koleksiyonları sevenleri ile buluşuyor.  

Zeynep Aslan, Merve Aslan ve Beliz Mercan tarafından kurulan ve cool tasarımlarıyla beğenilen LOL; 70’lerin çiçek çocuklarını günümüze taşıyan Gizem Sever ve Ceren Usta’nın imzasını taşıyan Naia İstanbul, İlkyaz Özel ve Mustafa Oral Ünlü’nün cesur, feminen ve zamansız parçalarıyla dikkat çeken markası New Arrivals en yeni kadın koleksiyonlarını Beymen New Gen Turkish Designers Pop-Up’ta sergiliyor. 

Naia İstanbul

Ayrıca Hakan Urfalıoğlu’nun New York’ta doğup, İstanbul’da gelişen sokak modası markası Cut of Cuddle, Dilan Gerede’nin tabuları yıkan markası Diablo 34, Alper Uzal’ın sokak kültüründen doğan genç, dinamik markası Fredom of Space ve dinamik tasarımlarıyla dünyanın pek çok ülkesine ulaşan Defne Yiğit imzalı Ma Primi Giovani de erkek tasarımlarıyla  Beymen New Gen Turkish Designers Pop-Up’ta yerini alıyor. 

Yeni nesil Türk tasarımcıları desteklemek ve birbirinden trend tasarımları gardırobunuza eklemek için 9-30 Kasım Kasım tarihleri arasında www.beymen.com adresindeki Beymen New Gen Turkish Designers Pop-Up’ı ziyaret etmeyi unutmayın.  

Etİketler