BEYNİNİZİN %100’ÜNÜ KULLANSAYDINIZ?

BEYNİNİZİN %100'ÜNÜ KULLANSAYDINIZ?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Haziran 2014
BEYNİNİZİN %100’ÜNÜ KULLANSAYDINIZ?


İnsanların büyük çoğunluğu, beyin kapasitesinin yüzde 10'unu kullanıyor. Peki ya yüzde 100'ünü kullanma kabiliyetine sahip olsaydık? Scarlett Johansson'un yeni filminde canlandıracağı ‘Lucy' işte bu sorunun cevabını veriyor!


Yönetmenliğini Luc Besson'un yaptığı filmde Scarlett Johansson'a eşlik eden isim Morgan Freeman.

Filmin konusu son derece ilginç! Lucy (Scarlett Johansson), bir çete tarafından kurye olarak kullanılmak isteniyor. Midesine çok özel bir ilaç yerleştiriliyor. Ancak Lucy başka bir çetenin eline düşüp de işkence görmeye başlayınca işler karışıyor. Zira ilaç patlıyor ve Lucy ilacın etkisiyle beyninin tamamını kullanmaya başlıyor!

Bu da objeleri uçurabilmek, herşeyi duyabilmek, herkesin duygularını hissedebilmek, kimsenin görmediklerini görebilmek manasına geliyor ki bütün bunlar genç kadını inanılmaz yeteneklerle inanılmaz bir maceranın içine yerleştiriyor!

Söylemeye bile gerek yok! Malum bir filmin yönetmeni Luc Besson olunca içinde nükte, şiddet ve şaşırtıcı sahnelerin bir arada yer alacağını tahmin etmek güç değil! Besson'un bütün bunları dengelemekteki yeteneğine filmin ilginç konusu da eklenince insanın gerçekten de filmdeki Lucy olma arzusu artıyor!

Film Ağustos başında Avrupa'da gösterime girecek. Biz de gelmesini iple çekeceğiz!SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.