BEYONCE YENİ TIFFANY&CO KAMPANYASINDA

Beyonce, Studio 54 ışıltısı ile göz kamaştırıyor…

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 05 Ekim 2022
BEYONCE YENİ TIFFANY&CO KAMPANYASINDA Tiffany & Co.

Beyonce’nin çoğu hayranı Studio 54 gecelerini deneyimleyecek yaşta değil! Ama Tiffany & Co.’nun ‘Lose Yourself In Love’ kampanyası sadece 60 saniye bile olsa bizi Studio 54’u deneyimleme şansı sunuyor. 65 mm'lik bir kamerayla çekilen ışıltılı film, Beyoncé'nin görkemli uzun elbisesinin kabarık kollarının her adımda zıplaması ile birlikte ara sokaktan aşağı inmesiyle açılıyor. Lemonade'den bu yana ilk solo stüdyo albümü olan ‘Renaissance’ albümünün son şarkısı olan ‘Summer Renaissance’ adımlarının sesini çabucak bastırıyor. Donna Summer'ın 1977'deki disko hiti "I Feel Love” şarkısını örnekleyen ‘Summer Renaissance’ Studio 54 günümüzde açık olsaydı eminiz en çok çalan şarkılardan biri olurdu!


Tiffany’nin kalp etiketi kolyesinin geri dönüşünü en güzel şekilde sembolize eden ‘Summer Renaissance’ şarkısı geçmiş ve şimdiyi mükemmel bir şekilde buluşturuyor. 1970 yıllardaki gece kulübü estetiği 2020’li yılların gece kulüplerinden çok daha farklı olsa da Tiffany & Co.’nun reklam kampanyası yine de görmeye değer! Kampanya filminde baştan aşağı Tiffany & Co. parçaları ile görülen Beyonce, markanın en ikonik stillerini taşıyor. 

Parmağında 10 karatlık pırlanta tek taşlı platin bir nişan yüzüğü ve boynunda kampanya için özel olarak yaratılan ve yakında satın alınabilecek özel bir Tiffany HardWear kolye takan Beyonce, izleyiciyi büyülüyor. Filmdeki geri kalan herkes balonlar arasında ve parıldayan bir disko topunun altında elmaslar, pullar ve hiç ara vermeden dans etmekten oluşan parıldayan ter damlaları içinde kutlama yapıyorlar. 


Bir basın açıklamasında Tiffany & Co., Beyoncé'nin "gerçek aşkın ancak kendine duyduğun aşk kadar güçlü olduğunu" simgeleyen "üstün bir kadın ikonu" olduğunu  belirtti. Kendinizi sevmeyi göstermenin, dans ve elmaslarla dolu bir gece için Tiffany & Co. İle süslenmekten daha iyi bir yolu olabilir mi?


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.