BEYONCÉ'NİN RENAISSANCE TURUNDAN STİL ANLARI

Yıldızın ikonik görünümlerine yenileri ekleniyor!

Buse Saray BUSE SARAY 11 Mayıs 2023
BEYONCÉ'NİN RENAISSANCE TURUNDAN STİL ANLARI

Beyoncé’nin uzun süredir beklediğimiz 57 gösteriden oluşan Renaissance dünya turnesi başladı. Yıldız, dün (10 Mayıs) dünya turunun ilk durağı olan Stockholm, İsveç'te sahne aldı. Şarkıcı, ikonik sahne stillerine eklenecek görünümleriyle herkesi bir kez daha kendine hayran bıraktı.En son 2016’da turneye çıkan yıldızın, Renaissance dünya turu 27 Eylül'de New Orleans'ta sona erecek.

Taylor Swift'in sembolik Eras turu kıyafetlerinden Harry Styles'ın canlı ve neşeli Love On turu görünümlerine kadar, sanatçılar tur kıyafetlerini bir sonraki seviyeye taşıyorlar. Ancak tur kıyafetinde uzman biri varsa, o da Beyoncé’dir.İşte Beyoncé'nin dünya turunda şimdiye kadar giydiği muhteşem kıyafetler…


Beyoncé, turun ilk gösterisine "Dangerously in Love" ile başladı ve özel tasarım Alexander McQueen tulumu ve Tiffany mücevherleriyle sahne aldı.


Şarkıcı, "I'm That Girl", "Cosy" ve "Alien Superstar" şarkılarını seslendirmek için gümüş Courrèges tulum ve uzun Gedebe çizme tercih etti."Cuff It", "Energy" ve "Break My Soul" için Beyoncé, holografik baskılı David Koma mini elbise giydi.Yıldızın dördüncü görünümü, "Formation", "Diva" ve "Run the World (Girls)" performansında giydiği özel bir gümüş Loewe zırhtan oluşuyordu.Beyoncé ayrıca "Church Girl," "Get Me Bodied," "Before I Let Go," "Rather Die Young," "Love on Top," ve "Crazy in Love" performanslarında Balmain inci süslemeli bir bodysuit ve yüksek Stuart Weitzman çizmeler giydi.

Yıldız daha sonra "Plastic Off the Sofa" performansı için stratejik olarak yerleştirilmiş el baskılarıyla parıldayan bir Loewe catsuit giydi.


Şarkıcının diğer kıyafetleri arasında, Stuart Weitzman çizmeleriyle eşleştirdiği, yüksek görünürlükten ilham alan özel bir Mugler bodysuit yer alıyor.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.