BLAKE LIVELY’NİN MONOKROM CAZİBESİ

Konu moda olduğunda Blake Lively, kendisi için mükemmeli biliyor!

Blake Lively, New York Moda Haftası’nda “Gossip Girl” günlerini hatırlattı. Lively, Michael Kors’un büyük şehir cazibesinden ilham alan Sonbahar/Kış 2022 defilesine katıldı.

Yıldız, Michael Kors defilelerinin müdavimi; belki de onun en kararlı ve göz kamaştırıcı marka elçisi. Efsanevi tasarımcının son şovunda ise Lively, seksi ama sofistike bir kıyafet giydi.


Lively, pudra mavisi kısa bir üst, blazer ve etekten oluşan 3 parçalı takımıyla resmen mükemmel bir Michael Kors kadınıydı. Monokrom görünümüyle, uzun zamandır arkadaşı olan tasarımcıyla kırmızı halıda poz vermeyi unutmadı.


Göz alıcı ama kendine hâkim stiliyle Lively; konu moda olduğunda kendi için en iyisini tam olarak biliyor. Omuzlarına aldığı bir ceket, midi boy kalem etek ve büstiyerden oluşan yumuşak tonlardaki stiline beyaz çapraz bantlı stilettoları eşlik ediyor. Pastel görünümüyle Blake, canlı, ışıltılı ve bahara hazır görünüyordu.Blake Lively, bir stilistin yardımına başvurmamasıyla ünlüdür, ama muhteşem bir görünümün sadece bir telefon uzağında olduğunu kanıtladı. 2022 şovunda Michael Kors'un yanında yer alan Blake, bomba gibi arkadaşı oynadı: parlak gevşek altın dalgalar, kırmızı bir dudak ve göz alıcı bronzluk…


Ayrıca Blake Lively, nadir görülen bir kırmızı halı görünümü anı yaratarak, defileye ablası Robyn ile birlikte katıldı. 34 yaşındaki "Gossip Girl" mezunu ve 50 yaşındaki "Cobra Kai" oyuncusu, Michael Kors etkiliğinde abla-kardeş poz verdi.