BLANK’LE TANIŞIN

Online dergi Blank ile moda dünyasını bambaşka bir gözle takip edin!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 31 Temmuz 2014
BLANK’LE TANIŞIN<#text>


<#text> Üçünün de derdi ortak. Onlar, moda dünyasının kurallarından sıkıldıkları için söyleyeceklerini özgürce ifade edebilecekleri bir mecra arayışındaydı. 10 küsur senedir pek çok moda dergisinde çalışan ve sayısız kampanya çekimine imza atan Bahar Kongel, yıllarca Türkiye'nin en önemli markalarından birinde satın alma alanında görev yapan Tanla Özuzun ve iki sene süresince Bahar'la beraber çekimden çekime koşan Deniz Aşık güçlerini birleştirip Blank'i ortaya çıkardılar. Üç haftada bir değişen içerikle, ilham veren, yaratıcılıklarını destekleyen, onları heyecanlandıran ve görsel olarak etkileyici buldukları konuları ele alıyorlar.


<#text>


<#text> Blank'in, kendileri için açtıkları boş bir alan olduğunu söylüyorlar. İçini doldururken kendileri gibi olabildikleri, meraklarını cezbeden en saçma ayrıntıyı bile paylaşabildikleri bu serbest ortamda karşınıza çıkacak her konunun sıra dışı bir şekilde ele alınışının sizi heyecanlandıracağını garanti edebilirim. Zira Blank'teki kutuları dolduran tüm editörlerin kendilerine ait özel dünyaları var. Yazdıkları konuya tutkuyla bağlı olan bu editörlerin, burada hayatta en zevk aldıkları şeyleri paylaştıklarını söylüyor Özuzun.


<#text>


<#text> Üçlü, ofislerini bir atölyeye benzetiyor ve “Hobiler, hayaller, profesyonel beceriler bir arada. Hiçbir şey kurallı, kurgulu değil. İçimizden nasıl gelirse öyle yapıyoruz. Blank geliştikçe, biz de gelişip belki de hiç fark etmediğimiz yeni yeteneklerimizi keşfedeceğiz. Bizimle beraber olan herkese de bu fırsatı sunacağız: Blank'le bütünleşmek ve kendini bulmak” diyor Kongel. blank-mag.com


<#text>


<#text> SEDA YILMAZ

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.