BODRUM’DAN MEKSİKA’YA

BNG'nin yeni mağazası Meksika'da açıldı!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Haziran 2014
BODRUM’DAN MEKSİKA’YA
Milano Fashion Week'e kabul edilen ilk ve tek Türk markası BNG, dünyaya açılma konusunda çok hızlı ve kararlı! Amerika Birleşik Devletleri ve İtalya başta olmak üzere 25 farklı ülkede 150'ye yakın butikte satılan markanın yeni adresiyse Meksika!Nilgün ve Bülent Gülen'in 2004 yılında kurduğu BNG, koleksiyonunda kıyafetlerin yanı sıra; birçoğu usta el işçiliğiyle tasarlanan, yüzük, çanta, ayakkabı ve iç mekan parfümlerine de yer veriyor.
Geçtiğimiz hafta başarılı iş kadını Maria Laura Salinas ortaklığı ile Meksika Park Plaza AVM'de yeni bir mağaza açtı. Geçen sene Bodrum Palmarina'da açılan mağazayı ziyaret eden ve oldukça etkilenen Salinas ortaklıkla ilgili olarak: ‘Tanınmış Türk markası BNG'yi Meksika kadınlarının da yakından keşfetmesini istedim ve onu, Mexico City'deki kendi markam olan Esencial'ın fashion yüzü olarak konumlandırmak istedim.' diyor.
Defileyle birlikte yapılan açılışta, BNG ailesi Türkiye'yi unutmadı tabii. “İstanbul İstanbul” müziği eşliğinde modellerin, markanın imzası diyebileceğimiz uçuşan elbiselerle birlikte sergilediği bütünlük, izleyenlerden tam not aldı.

Her sezon başta siyah olmak üzere bejler ve beyazların koleksiyondaki hakim renkleri oluşturduğu tiril tiril parçaların adresi BNG için sıradaki ülke: Dubai!SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.