BOHO VESPER’LA TANIŞIN

Venüs'ten gelen 'Vesper' ve bohemi simgeleyen 'Boho'yu buluşturan marka.

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 28 Mart 2015
BOHO VESPER’LA TANIŞIN
Venüs'ten gelen ‘Vesper' ve bohemi simgeleyen ‘Boho'yu bir araya getiren Boho Vesper, ilhamını doğadan alan genç bir marka. Tasarımlarında da hissedilen bu iki temayla marka, el yapımı bamboo gözlükleri, tişört ve sweatshirt'leriyle dikkat çekiyor.

Boho Vesper'in ilk koleksiyonu olan ‘Boho'nun 7 Harikası' antik dünyanın yedi harikasına gönderme yapan yedi tişörtten oluşuyor. Çılgın baskılarına tezat oluşturan minimal modelleriyle dikkat çeken koleksiyonda, Malevich'in geometrik tablolarından esinlenen siyah nokta tişörtünden, antik el çizimi platonik hacimlere ve Kaplan Basil Avusturya prensesine kadar zengin içerikli ama sade çizgisiyle karşımıza çıkıyor.

Bir de ‘'Boho'nun Pandora Kutusu' var. Hediye kutusu şeklinde tasarlanan renkli ve mistik görsellerle zenginleşen kutuların içinde, markanın tişörtleri ve sweatshirt'leri gizli! Paris'te yaşayan iki genç tasarımcının İstanbul'da kurduğu markayı yakından incelemek ya da satın almak isterseniz web sitelerini ziyaret edebilirsiniz: www.bohovesper.com

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.