BOSS X RUSSELL ATHLETIC

Sweatshirtlerin mucidi Russell Athletic, Boss ile bir araya geldi!

Beli lastikli parçalara olan tutkumuz son aylarda çok daha fazla oldu! Bu nedenle atletik ve rahat stillerin süper şık versiyonlarını görmek her zaman bizi mutlu ediyor. Bu tutkumuzun peşinden giden Boss ise Russell Athletic ile bir araya gelerek klasik spor giyimin ‘saha dışı’ versiyonunu sundu. 2021’in geri kalanını olabildiğince konforlu geçirmemizi hedefleyen Boss x Russell Athletic, hem erkekler hem de kadınlar için 30 parçalık bir koleksiyon tasarladı. 

Aynı zamanda, unisex ürünlerin de yer aldığı iş birliğinde Stedman sweater kişiselleştirilebilen monogram detayları ile kıyafetlerinizi çok daha özel hale getiriyor. “Russell Athletic, sweatshirtleri neredeyse 100 sene önce keşfetti ve bu nedenle spor giyimde bu kadar deneyimli ve mirası büyük bir marka ile çalışmak harika bir şeydi” diyen Hugo Boss Marka Yöneticisi Ingo Wilts, yeni koleksiyonun modern dokunuşlar ile spor giyim mirasını kutladığını vurguladı. 1926’da kurulan ve ikonik sweatshirt parçasının mucidi olarak görülen Russell Athletic, spor giyim dünyasındaki en önemli markalar arasında. Amerikan giyim ikonlarını Boss dokunuşu ile güncel bir şekilde yorumlayan Russell Athletic, yeni kumaşlar ve teknikler kullandı. Klasik Boss takımlarını sportif bir şekilde güncelleyen Russell Athletic, karşımıza ‘rahat & şık’ tamlamasının hakkını veren tasarımlar ile çıkıyor!

İlk olarak Aralık ayında konuşulmaya başlanılan Boss x Russell Athletic iş birliği, 24 Mart’ta New York’taki Gotham Hall’da Bella Hadid, Ashley Graham ve Lucky Blue Smith gibi ünlü modellerin yer aldığı bir defilesi ile canlı yayın üzerinden sunuldu.