BOTTEGA VENETA DEFİLESİNİ ÖN SIRADAN İZLEYİN

Bottega Veneta, geçtiğimiz aylarda gerçekleşen İlkbahar 2020 defilesini bir video olarak yayınlayacak...

Bottega Veneta yeni bir şov ile karşımızda! Bottega Veneta, internet sitesi ve tüm sosyal medya platformları üzerinden “Salon 01 London” adlı filmini 14 Aralık, Pazartesi günü, saat 16:00’da yayınlayacak. 9 Ekim’de sınırlı bir seyirci karşısında Londra’daki Sadler’s Wells tiyatrosunda sergilenen İlkbahar- Yaz 2021 defilesini gösteren kısa film, evinizin konforundan en ön sıra deneyimini yaşamanızı sağlayacak. 


Boş bir sahnede başlayan film, tarihteki salon şovlarının sadeliğine referans yapıyor. Sadece çevrenin verdikleri ile çalışan Bottega Veneta, küçük bir şov ve gösterişli bir üretim olmadan yaşadığımız zamanları yansıtıyor. Tiyatroda önceden gerçekleşen performansların sahne dekorunu kullanan Bottega Veneta, ‘İz Bırakmama’ temelini inceleyerek gizemli ama sade bir tema yaratıyor. 

Bottega Veneta’nın Londra topluluğunu temsil eden yaratıcı figürler, kültürel öncüler ve gazeteciler ile çok çeşitli kişiliklerden oluşan bir seyirci tercih edilirken, davetliler, kıyafetleri giyen ve kıyafetlerle harika görünen insanları öne çıkarıyor. İlham veren insanlarla çevrili olmak kadar, zevk ve neşe duygusu vurgulanırken, Kreatif Direktör Daniel Lee'ye ilham veren ve Bottega Veneta'nın ruhunu temsil eden insanlar seyirciler arasında yer aldı. 

Etİketler