BOTTEGA VENETA WARDROBE 02 KAMPANYASINI TANITTI

Ünlü isimlerin buluştuğu kampanya, bizi özlediğimiz cazibeye kavuşturuyor.

Dünyaca ünlü İtalyan moda markası Bottega Veneta’nın, Wardrobe 02 kampanyasını tanıttığını paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Ünlü fotoğrafçı Tyrone Lebon’un imzasını taşıyan kampanyada ünlü modellerin yanı sıra müzisyen, yönetmen, oyuncu, dansçı pek çok ünlü isim yer alıyor. Beyaz bir zeminde gerçekleşen çekim, her modele kişiliğini ifade etmesi için alan veriyor.

Daniel Lee’nin imzasıyla yıldızlarla dolu kampanyada yer alan isimlerden bazıları: müzisyen Arca, Kenzie, Neneh Cherry, Nubya Garcia, Skepta, Slowthai, Tricky ve Tyson McVey; şair Caleb Femi; dansçı Ellen van Schuylenburch ve Roberto Bolle; müzisyen ve oyuncu Little Simz; oyuncu Malachi Kirby, Mark Leckey, Sue Webster ve Valeria Golino; yönetmen Melina Matsoukas; patenci Oumi Janta; modeller Anna Ewers ,Anok Yai, Hyunji Shin, Janick Baumann, Jonas Gloer, Kerolyn Soares, Malick Bodian, Nora Svenson, Ruben Moriera.

Farklı sanatçılardan oluşan Pre-Fall 2021 kampanyası, modern bir kapsül koleksiyon niteliğinde… Koleksiyonunun detaylarına gelince, güçlü terzilik, dinamik şekiller ve canlı renk tonlarıyla bize çok ihtiyaç duyduğumuz cazibe dozunu sağlıyor. Kadife, kristal, payet ve deri, koleksiyonda süslenmiş bir kutlama duygusu yaratıyor.

Deri kapitone paltolar, şık takımlar, kemerli beller ve dramatik omuzlarla ana hatları çizilen koleksiyona, "Bottega Yeşili" parçalar koleksiyona son noktayı koyuyor; tüylü pantolonlar, pul elbiseler ve vinil bir trençkot ile…

Bottega Veneta Wardrobe 02 koleksiyonu, Bottega Veneta İstinyepark Butiği'nde, Bottega Veneta Zorlu Center shop in shop’unda, BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde satışa sunuluyor.