BOTTEGA VENETA'NIN DANIEL LEE İMZALI YENİ KOLEKSİYONU

Markanın yeni kreatif direktörü Daniel Lee, Pre-Fall 2019 koleksiyonunu sundu.

Bir defile koleksiyonundan daha öteye geçen ve samimi tasarımlardan oluşan koleksiyon, giyinmenin soylu gerçekliğinden ve kıyafetlerin fiziksel duygusallığından yola çıkan ömürlük parçalar yaratma fikrinden ilham alıyor.

Bottega Veneta’nın zanaatkarlık mirasından yola çıkan Pre Fall 2019 Koleksiyonu’ndaki kıyafetler, bedeni cömert, nazik ve sıcak bir şekilde kucaklayan imza tasarım ve siluetlerden oluşuyor.

Bottega Veneta Cabat Bag’lerin yumuşaklığı tüm koleksiyonda izlerini gösteriyor. Zarif kesimli dış giyimler ve eşarp elbiseler, koleksiyona duygusallık katarken, transparan ve pencereli formlar dikkat çekiyor.Bottega Veneta’nın üstün zanaatkarlığı koleksiyonun aksesuarlarına da yansıyor. Intrecciato ‘örgü tekniği’ iki yeni çanta modelinde, erkek ayakkabılarında, kadın sandaletlerinde, kare topuklu ayakkabılarda karşımıza çıkarken, çanta ve kemerlerdeki altın ve gümüş toplar, zincir detaylar takılardaki ‘Milanese Reducionism’ akımından ilham alıyor.Otantik bir gardırobun sınırlarını çizen Bottega Veneta Pre Fall Koleksiyonu, Bottega Veneta İstinyepark butiğinde, Bottega Veneta Zorlu Center shop in shop’ında, Beymen’lerde ve www.beymen.com adresinde satışa sunuluyor.

.