BRANDON MAXWELL İLKBAHAR-YAZ 2022 DEFİLESİ

Renkli rüyalar şovu!

Brandon Maxwell, sahne arkasında her zamankinden daha meşguldü çünkü iki şapka takıyordu: tasarımcı ve stilist. “Otantik hissettiren bir şey yapmak istedim. Başladığımda moda eğitimi alma konusunda güvensizdim, bu yüzden daha ciddi olmam gerektiğini hissettim. Ama ben o kadar ciddi bir insan değilim. Pandemi sırasında, bir daha fırsatım olursa, kendim gibi yapmak istediğime karar verdim.” dedi.

İlk bakışta, bu defile gerçekten farklıydı. Maxwell podyumda bulunduğu beş yıl boyunca baskıdan hoşlanmadı. Ancak açılış görünümünde ceketin altından bakan, sadece herhangi bir baskıda değil dönen bir psychedelic baskılı bir elbise vardı. İkinci görünüme bakalım; bir illüstrasyonun yer aldığı bir sweatshirt'ü içeriyordu.

Parlak detaylar, pastel baskılar, renkli desenler, jakarlı kumaşlar ve uçuk renkler Maxwell podyumunu ele geçirmişti. Uzun pileli etekler, vücuda oturan elbiseler, spor ceketler, düşük bel pantolonlar ve bir çok detay göze çarpıyordu.
Koleksiyon %100 kırmızı halı kıyafeti içermiyordu. Pandemi öncesi olduğu kadar gala kıyafetlerine ihtiyaç yoktu. Bunun yerine, önümüzdeki baharda dışarıda geçireceği bir akşam için büstiyer, kalçaya oturan saten eşofman altı ve blazer ceketin görünümü hazırlamıştı. Gigi Hadid, görünümün bir versiyonunu, bulanık gri ve beyaz bir takımla sundu. Pistin sonunda küçük bir dönüş yaptı, çok eski bir hareket… Final için mankenler gülümseyerek kol kola yürüdüler. Güvensizlik ve ciddiyet ile aşağı; özgünlük ve gülümseme ile yukarı!