Bread&Butter Başlıyor!

Bread&Butter Festivali 7 - 9 Temmuz tarihleri arasında Berlin'de gerçekleşecek.

İlki, 2001 yazında Berlin'de gerçekleştirilen Bread & Butter Fuarı'nın bu yılki durağı Airport Berlin Tempelhof. Alman müzik grubu Sportfreunde Stiller'in performansıyla gerçekleşecek açılış partisinin ardından fuar, üç gün boyunca çeşitli etkinliklerle devam edecek.

Belli bir yaratıcılık ve birikime sahip markaları bir araya getirebilmek için dünyanın farklı noktalarında rastlanmayan kriterler belirleyip, çok sıkı bir elemeyle katılımcı kabul eden festivalin asıl amacı yalnızca modadan öteye giderek yaşam tarzlarına odaklanan, yaratıcılık ve tasarım gibi belirli değerlere sahip çıkan, özgün markaları bir araya getirmek. Türkiye'den Mavi Jeans markasının 8 yıldır aralıksız katıldığı fuarda bu yıl markanın 2011 ilkbahar - yaz koleksiyonu da sergilenecek.

Fuar alanında, özel olarak seçilmiş markaların stand sunumlarının yanı sıra çeşitli etkinlikler, özel partiler ve sergiler düzenleniyor. Bu süre içinde tüm Berlin şehrinde de fuarla ilgili etkinlikler gerçekleştiriliyor.

Sadece özel davetlilerin ve profesyonel olarak tekstil sektöründe çalışan üst düzey yöneticilerin kabul edildiği fuara, özel davetiye ya da çalışılan tekstil firmasının kartvizitiyle girilebiliyor.