BRIT MÜZİK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Müzik ve moda dolu geceden detaylar haberimizde!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Mart 2015
BRIT MÜZİK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
İlk olarak 1977'de verilmeye başlanan İngilizlerin Grammy'si olarak da bilinen Brit ödülleri dün gece sahiplerini buldu. İsmini Britanya'nın kısaltılmasından alan Brit Awards, dün gece ünlü isimlere ev sahipliği yaptı, müzikle ve modayla dolu bir gece yaşattı.

Modayla diyoruz çünkü her zaman olduğu gibi katılan ünlü isimler kadar onların kıyafetleri de dikkat çekiciydi. Asıl eğlenceyse ödül töreninden sonra Soho House'un ev sahipliğinde gerçekleşen after party'de yaşandı. 

Bu eğlenceli partiyle 1995 yılında Londra'da kapılarını açan Soho House, tam bir 'parti uzmanı' olduğunu bir kez daha kanıtladı. Film, medya ve kreatif alanlarda çalışan isimlere hitap eden özel bir kulüp olan Soho House üyelik sistemiyle çalışıyor. Londra'daki başarısının ardından artık Avrupa ve Kuzey Amerika'da da şubeler açan özel kulüp bünyesine restaurant, SPA, otel ve sinemaları da dahil etmiş. Bu ilginç sistemi merak edenler www.sohohouse.com'dan bilgi alabilirler.

Katy Perry, Florence Welch, Jessie J, Daisy Lowe gibi isimlerin katıldığı gecede DJ setinin başında da yine aynı isimler vardı.


Partinin atmosferini tatmak isteyenler içinse Ellie Goulding, Katy Perry ve Lorde'un DJ Set'inde bulunan şarkılardan birkaçı şöyle:


"Started From The Bottom" - Drake


"Oliver Twist" - D'Banj


"Gold Digger" - Kanye West feat. Jamie Foxx


"Burn" - Ellie Goulding


"Royals" - Lorde (The Weekend Remix)


"Hold On We're Going Home" - Drake


"Dark Horse" - Katy Perry


"Kiss" - Prince

Grammy'de ‘En iyi Kadın Şarkıcı' ödülünü alan Lorde'un dün gece de o kategoriyi kimseye kaptırmayarak ‘En İyi Şarkıcı' ödülünü aldığını hatırlatalım.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.