Bryanboy'la ELLE Style Talks

Ünlü blogger İstanbul'da

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Aralık 2012
Bryanboy'la ELLE Style Talks
ELLE Style Awards için İstanbul'a gelen Bryanboy, dün akşam saatlerinde Akmerkez'de gerçekleştirilen ELLE Style Talks'da sorularımızı yanıtladı. Koray Caner moderatörlüğünde gerçekleştirilen konuşmada, Bryanboy blogger'lığa nasıl başladığını ve kendisi hakkında merak edilenleri cevapladı. 

2004 yılında tatil için gittiği Moskova'da çektiği fotoğrafları paylaşmak amacıyla blog açan Bryanboy, ülkesi Filipinler'e döndüğünde sıkıcı bir hayatı olduğu için kendisini fotoğraflamaya başlamış. Henüz "blogger"lık kavramı çok bilinmiyorken, kendi kendisine bu işte en iyisi olacağının sözünü vermiş. Stilin çok kişisel olduğunu ve hazırlanmasının sadece beş dakika sürdüğünü söylerken, ne giyeceği konusunda çok fazla düşünen insanların gereğinden fazla kasmamaları gerektiğini düşünüyor. Blogger'larla gazetecilerin arasındaki fark sorulduğundaysa " Gazeteciler, bu işin eğitimini alan ya da kendilerini yetiştirip, bu işin kritiğini yapabilecek düzeye gelmiş ve sürekli çalışan insanlar. Ben bu işin zorluğunu bildiğim için hiçbir zaman bir dergide çalışmayı düşünmedim. İnsanlar dergileri okuyup geçiyorlar ama bir alışveriş sayfasını bile hazırlamak için ne kadar düşünmek gerektiğini bilmiyorlar" dedi. 

ELLE Style Talks sonrasında ELLE ekibi olarak Da Mario'da ağırladığımız Bryanboy, "ELLE Style Awards'a beni davet ettiğiniz için onur duydum. Sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum" diyerek gece boyunca samimi tavırlarını sürdürdü. 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.