BU İKİLİYE DİKKAT

BU İKİLİYE DİKKAT

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 15 Nisan 2015
BU İKİLİYE DİKKAT
Mercedes-Benz'in isim sponsoru olduğu moda haftalarında, İstanbul'dan sonra sıra Avusturalya'ya geliyor. Geçtiğimiz pazar günü başlayan ve Perşembe (16 Nisan) günü sona erecek haftanın, gerçekleşen defilelerine göz gezdirirken bir tanesinde takılıp kalıyorum: Bec&Bridge.

Tasarım okurken tanışan Becky Cooper ve Bridget Yorston tarafından kurulan marka, hepimizin bir gün yaşama hayali kurduğu Avustralya'nın özgür doğasında kök saldığını hissettiriyor. Toprak renklerinin hakim olduğu ya da organik kumaşlardan üretilen bir tasarım anlayışından bahsetmiyoruz. Anlatmaya çalıştığımız özgürce ve kararında kullanılan dekolteler, kafasına göre açılan ama rahatsız etmeyen pencereler ve doğasında olmayan bir duruşun dayatılmadığı, kendi haline bırakılan saçlar...

Biz, Kate Moss görse tüm parçaları almak ister diye düşünüyoruz. Favori dörtlüm yukarda; ikilimse daha iyisini görene kadar Bec&Bridge!

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.