BU YAZ NE OKUYALIM?

Dokuz ünlü isme 'yaz kiptapları'nı sorduk. Cevabı Suzan Yurdacan'ın haberinde!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Temmuz 2014
BU YAZ NE OKUYALIM?
BU YAZ NE OKUYALIM?


Hayallerimizdeki tatil karesinde, denizden yeni çıkmış, güneşli bir günde ama mutlaka gölgede şezlonga uzanmışız. Elimizde sürükleyici bir kitap. Keyfimize diyecek yok. Oyuncu, tasarımcı, gazeteci, dergici, tam dokuz kişiye, o kitap hangisi, diye sorduk.


SUZAN YURDACANGamze Özçelik, oyuncu


“Allah De, Ötesini Bırak”, Uğur Koşar


Havaalanında dolaşırken ani bir kararla uçakta ve seyahatteki boş zamanlarımda okumak için bir kitap almaya karar verdiğim an bu kitap gözüme çarptı. Bir saniye bile düşünmeden kasaya yöneldim. Kafamın birçok soruyla dolu olduğu bir dönemdi... Bu kitap sayesinde bunlardan, konulardan uzaklaşayım derken, o an aklımdan geçen her sorunun cevabı sayfalarda tek tek karşıma çıktı. Ve o dönemi sakin atlatmamı sağladı. Herkeste aynı etkiyi yaratmayabilir ancak denemenizi, yine de okumanızı tavsiye ederim.

Seda Akman, oyuncu


“Çoluk Çocuk”, Patti Smith


Bu kitap müthiş bir başarı öyküsü... İrade, sabır ve hırsın gücünü gösteren, 1960'ların ve 70'lerin sanat dünyasına Andy Warhol, Rimbaud, Janis ve Jim Morrison eşliğinde büyülü bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Bu yaz ister tatilde, ister gideceğiniz yere yol alırken mutlaka okumanızı öneriyorum.

Devamı Bar Refaeli'nin kapağını süslediği ELLE On The Beach'te! 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.