BU YILBAŞINDA DESA İLE PARLAYIN!

Desa'nın yarattığı şık ve bohem Kış masalı ile bu yılbaşı tam hayalinizdeki gibi geçecek!

Modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün, kaliteli ve elegan tasarımları ile dikkat çeken DESA’nın Kış koleksiyonu yılbaşı hazırlıklarınız için tüm aradıklarınızı sunuyor.

 

DESA Sonbahar Kış 2019 / 2020Soğuk kış günlerinde şıklığından ödün vermek istemeyenler için kapitone montlar, kürkler, kürk yakalı paltolar ve deri ceketler, pardesüler sunan DESA’da yılbaşı kutlamalarınız için şık kombinler bulabileceksiniz. Bu sezonun trendlerini yansıtan tasarımların sunulduğu koleksiyon kabartmalar, eskitmeler ve  hayvan baskılı desenleri de deri üzerinde sunuyor. Sezonun öne çıkan trendi püskül detaylar ise hem ceketler hem de çantalarda. 

DESA Sonbahar Kış 2019 / 2020Sezonun en trend deri ürünlerini kombinleyeceginiz şık ve kaliteli DESA  ayakkabılarda bu sezon iddialı. İlginç detaylar ve dumanlı nubuk efektlerin uygulandığı kalın tabanlı ayakkabılardan, zımba ve metal detaylı şık bootie’lere, yılan derisinden westerne ve  işlemelere kadar en moda tasarımların uygulandığı çizmelerle  bu yılbaşı kutlamalarında mükemmel kombinler yaratabilirsiniz.

DESA Sonbahar Kış 2019 / 2020
.