BVLGARI İZOLASYONUMUZU RENKLENDİRİYOR

#BvlgariInColors ile hayalinizdeki tasarımları yaratın.

Evde izolasyon zamanlarında, Bvlgari, en ikonik tasarımlarından bazılarını içeren harika boyama kitabı sayfalarını sunarak herkesi eğlenceli bir kaçışa davet ediyor.

Her yaş için rahatlatıcı bir eğlence olan bu aktivite, küçükleri meşgul ederken yetişkinlere iyileştirici yöntemlerle pozitif hisler sunacak: Çizimleri ister renklendirin ister Bvlgari’nin imza parçalarının bazılarını yeniden hayal etmek için bir ilham kaynağı olarak kullanın. En büyük meydan okuma, bu süreçte hayal gücünüzü serbest bırakmanız olacaktır. Doğru ilham ve hayal gücü sizi her yere götürebilir.Bu renk partisine küresel bir boyut katmak için, Bvlgari herkesi Instagram’da kendi başyapıtlarını #BvlgariInColors etiketiyle yayınlamaya çağırıyor. Bu, herkesin paylaşımlarının diğerleri ile bir bağlantı kurması için yaratıcı bir meydan okuma! En yaratıcı eserler Bvlgari’nin resmi sosyal medya hesaplarında da paylaşılacak.

Renk sizin için ne anlama geliyor? Boya kalemlerinizi alın ve hayal gücünün bir süre sizi esir almasına izin verin. Yaratıcılık söz konusu olduğunda bir tek kural var: Eğlenin!

Fotogaleride Bvlgari'nin çizimlerini yükleyerek hayalinizdeki tasarımları yapabilirsiniz...

Etİketler