BVLGARI’NİN ‘POP DİLEKLERİ’

Ünlü mücevher markası, Yılbaşı kampanyası ile ‘pop-art’ renklerini dünyaya yayıyor!

Bu sene klasik geleneklere biraz ‘pop’ katılıyor. Yarattığı herşeye farklı bir bakış açısı getiren Bvlgari, yeniyıl koleksiyonuna da renk katıyor. Yılbaşı 2018 koleksiyonu canlı, göz alıcı ve gösterişli renklerle dolu. Bvlgari için en güzel zamanlardan biri olan Noel ve Yılbaşı, markanın cesur olması için bir sebep daha oluyor. Sürpriz ve gösterişin ön plana çıktığı Yılbaşı sezonunda ünlü mücevher markası kuralları yeniden yazarak modern bir renk paleti ile karşımıza çıkıyor. 

Bvlgari Pop Wishes Kampanyası

‘Pop Wishes’ adlı tatil dönemi kampanyası, Bvlgari esintisiyle yeniden icat edilerek dünyaya kutlama mesajları yolluyor. Haziran ayında ‘Wild Pop’ adlı bir koleksiyon çıkaran ünlü marka, ‘pop-art’ döneminden ilham alıyor. Aynı temayı tatil sezonuna taşıyan Bvlgari, dünyanın her şehrini kutlamalarına davet ediyor. 

Sanat ve Yılbaşı ruhunu bir kez daha birleştiren Bvlgari, çizgi romanların renklerinden, stilinden ve göz alıcı renklerinden ilham alarak Pop estetiğini devam ettiriyor. Kampanya boyunca göz önünde olacak olan tasarımlar, renkli kutular, şekerler, süsler ve ışıklar ile sunulacak. 

Bvlgari Pop Wishes Kampanyası

Esprili bir şekilde sunulan yeni koleksiyon, Noel’in hediye verme geleneğini sürdürecek. Geleneklerin büyüsünden ilham alan koleksiyon, ışıkları ve renkleri ile bize gülmeyi ve eğlenmeyi hatırlatacak. İtalya geleneklerinde bir arada olmayı sembolize eden tatil sezonu, Bvlgari’nin ‘Pop Wishes’ kampanyasında grülüyor. Eğlence, aile, arkadaşlar ve birlikte olmayı kampanyalarına dahil eden ünlü marka, geleneğin İtalyan ama tatil ruhunun dünya çapında olduğunu kanıtlıyor. Bvlgari’nin dünyadaki 935 butiğinin vitrininde görülecek olan ‘Pop Wishes’ kampanyası, butikleri göz alıcı renklerle süsleyecek. Bvglari’nin ikonik sembollerinden biri olan sekiz uçlu yıldız ise yeni kampanya için ‘pop’ renklerine bürünerek, kampanyanın kutlama ruhunu dünya çapında yansıtacak.