CARDI B FOTOĞRAFLARI LOUVRE MÜZESİ'Nİ ELE GEÇİRDİ!

Cardi Balenciaga Kış 2020 kampanyasının yüzü oldu.

2018’de Paris’teki Louvre Müzesi'ni ‘Apes-t’ videosu ile ele geçiren Beyonce ve Jay-Z’den sonra şimdi de sıra Cardi B’de! Balenciaga’nın yeni kampanyasında yer alan Cardi B’nin fotoğrafı Louvre Müzesi'nin yanına kocaman bir pano olarak yerleştirildi. Parlak bob kesim saçları ile suni çimlerin üzerine siyah bir gece elbisesi ile uzan an Cardi Benin etrafı bir sürü oyuncak ile sarıldı. Oyuncakların arasından görünen yeni Balenciaga Neo Classic çantası ile poz veren Cardi B, Paris’i ele geçirdi diyebiliriz!

Cardi B Balenciaga Kampanyası (Balenciaga)

Balenciaga’nın kış koleksiyonu için hazırlanan kampanyanın karantina sürecinde markanın arkadaşları tarafından hazırlandığı söyleniyor. Stilinde birçok kez Balenciaga tasarımları giyen Cardi B, ilk defa kreatif direktör Demna Gvasalia ile bir araya geliyor. Cardi B'nin kıyafetini özel olarak seçen Gvasalia, yeni kampanya fotoğrafları ile hem moda severleri hem de Cardi B hayranlarını heyecanlandırdı. 

Cardi B, Los Angeles’ta karantinadayken çekilen kampanya fotoğrafları, son aylarda evde çekilen kampanyalara ve dergi kapaklarına ekleniyor. Balenciaga’nın sosyal medyasındaki eksantrik fotoğraflardan daha farklı olan kampanya fotoğrafı, hem Cardi B’nin hem de Balenciaga’nın farklı bir yönünü ortaya seriyor. “Tipik bir kampanya prodüksiyonundan bazı adımları çıkararak fantezi ve deneyim arasındaki boşluğu dolduran çağdaş bir moda imgesi yaratma yolunu hayata geçirdik. Neredeyse sınırsız yaratıcı kontrole sahip tanıdık bir yerin rahatlığı ve hissi ile, Kış ’20 kampanyasının yıldızları, tek başına giyinmenin duygusal yanını paylaşıyorlar - kişinin kendisi için veya bugünün uzaktan iletişimde kalmanın çoklu modları için,” diyen Balenciaga, basın açıklamasında yeni kampanyasının ilham kaynağını açıkladı. 

Eylül ayına kadar Louvre Müzesinde kalacağı söylenen büyük Cardi B ve Balenciaga fotoğrafları, aynı zamanda Paris’in farklı bölgelerine de yerleştilecek. Taiwan, Çin, Güney Kore, Singapur ve Tayland’da da aynı etkileyici fotoğrafları göstermeyi planlayan Balenciaga dünyanın birçok bölgesine ‘takeover’ yapıyor!