CARRIE BRADSHAW VE İNTERNETİN BAŞINI DÖNDÜREN ELBİSESİ

Bradshaw saatler içerisinde moda aramalarının yönünü değiştirdi!

‘And Just Like That’ dizisinin sezon finali 24 saat içerisinde moda aramalarında inanılmaz değişimler yarattı. Sarah Jessica Parker’ın canlandırdığı Carrie Bradshaw karakterinin giydiği uzun turuncu Valentino elbisesinin ardından “Valentino elbiseleri” aramaları yayının ardından %1085 artış gösterdi! Evet yanlış okumadınız yüzde bin seksen beş!


Paris sokaklarında oversized uzun, turuncu bir Valentino elbisesi giyen Carrie Bradshaw, couture modasını saatler içerisinde şahlandırdı desek yalan olmaz. Bradshaw, Valentino’nun İlkbahar-Yaz 2019 couture koleksiyonunda gördüğümüz bu elbiseyi eşi Mr. Big’in küllerini Paris’teki köprüden aşağı bırakırken giydi. ‘Sex and the City’ dizisinin hayranları, orijinal serinin finalinde Mr. Big’in aşkını bu köprüde itiraf ettiğini hatırlayacaktır. 

Carrie Bradshaw’un sezon finalinde giydiği ve aramaları artıran tek elbise Valentino değildi! Aynı zamanda Oscar de la Renta’dan çiçek desenli bir elbise ve dantelli bir ceket giyen Bradshaw, yine internet aramalarında %214 ve %117 artışa sebep oldu. Eleştirmenler tarafından karışık yorumlar alan ‘And Just Like That’ dizisi hikayenin gidişatına rağmen modaya yön vermeye devam ediyor! Hayatımıza yeniden giren Carrie Bradshaw ve kıyafetleri nesiller boyunca konuşulacak gibi görünüyor…