CARTIER SEVGİNİN BÜYÜSÜNÜ KUTLUYOR

Cartier, yeni kampanyası LOVE IS ALL ile çok sesli bir koro ve eşsiz bir şarkı aracılığıyla sevginin bütünlüğünü kutluyor.

Paris, Los Angeles ve Şangay’da çekilen LOVE IS ALL, barındırdığı tüm değerlerle aileye adanmış bir film. Kampanya, Ella Balinska, Mariacarla Boscono, Monica Belluci, Khatia Buniatishvili, Lily Collins, Golshifteh Farahani, Mélanie Laurent, Troye Sivan, Willow Smith, Annabelle Wallis, Jackson Wang ve Maisie Williams’ın dahil olduğu olağanüstü bir kadroyla ilk kez Cartier Marka Dostlarını da bir araya getiriyor.

Her daim yeni, özgün ve neşe dolu yaklaşımıyla tanınan genç Britanyalı yönetmen ve moda fotoğrafçısı Charlotte Wales’in yönettiği film, Cartier için neyin önemli olduğunu gözler önüne seriyor; her bireyin özgünlüğünün başka bireylerle zenginleşeceği ve bu bağlantıların bizim yeteneklerimizi pekiştireceğine duyulan inanç. Bu film, kalıpların dışında düşünmemiz, engellerin ve hayatlarımızı veya kalplerimizi özgürleştirme arzumuzu zapt eden her ne ise onların üstesinden gelmemiz gerektiğini bilen bir Maison’un sanat ve kültürü cömertçe takdiri. 

LOVE IS ALL, Roger Glover ve Ronnie James Dio’nun 1970’li yıllarda bestelediği bir pop melodisi olarak da önemli bir şarkı tercihi. “Herkes bir arada yaşamak zorunda” Cartier’nin yeni kampanyası, sıcak, mutlu, bir araya gelmek ve aileyi kutlamak için en önemli zamanları barındıran bir sezonu kutlarken, bu sıcak ve neşe dolu sözlerin ardında yatan evrensel mesajı paylaşıyor.