Cartier Türkiye’nin İlk Marka Dostları Hafsanur Sancaktutan Ve Boran Kuzum Oldu

Sancaktutan ve Kuzum, Cartier Marka Dostları olarak birçok bölgesel & uluslararası etkinlikte ve davette Cartier ile işbirliği yapacak.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Eylül 2023
Cartier Türkiye’nin İlk Marka Dostları Hafsanur Sancaktutan Ve Boran Kuzum Oldu

Cartier, Hafsanur Sancaktutan ve Boran Kuzum’un Türkiye’deki ilk Marka Dostları olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyor. Gerçek yeteneğin temsilcisi bu iki oyuncu, Cartier’nin köklerinin derinlerinde yer alan  ve bölgede de yaygın şekilde hissedilen değerleri temsil ediyorlar; sanat ve yaratıcı ruh için yankılanan ortak tutkunun belirlediği değerler.Sancaktutan ve Kuzum, Cartier Marka Dostları olarak birçok bölgesel & uluslararası etkinlikte ve davette Cartier ile işbirliği yapacaklar. Maison’un Türkiye’den ilk temsilcileri olan aktörler, birbirlerinden tamamen bağımsız hareket ederek, Cartier’nin sinemaya olan bağlılığı ve sevgisini dünyayla paylaşmakta markaya eşlik edecekler.


Kendi jenerasyonlarının en yetenekli, özgür ruhlu ve enerjik aktörleri olarak tanınan Sancaktutan ve Kuzum, yaratıcılığın olanaklarının keşfinde Maison’un Türk ve uluslararası topluluklarıyla birlikte hareket edecek, yaratıcı yetenekleriyle yeni alanlar açacaklar.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.