#CastMeMarc!

Marc Jacobs, yeni reklam yüzünü sosyal medyada arıyor! Siz de başvurabilirsiniz!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Nisan 2014
#CastMeMarc!


Bir süredir dünyayı saran 'Selfie' çılgınlığı, Oscar töreninde, Ellen DeGeneres'in selfie'siyle rüştünü ispat etmişti! Malum, bütün 'en'leri topladı: En pahalı, en çok retweet edilen, en güzel, en yakışıklı... Eh biz de konuya uzak kalamazdık. Mevzuyu derinlemesine incelediğimizi zaten biliyorsunuz: ELLE Nisan sayısında Hafize Çeliktürk tarafından gerçekleştirilen moda çekimiyle, Selfie'nin modayla ne kadar içiçe olduğuna vurgu yaparken, Selin Miloşyan'ın ‘Selfie'siz Hayat Çok Bayat' konusundaysa olayın psikolojisine değiniyoruz. Kaçırmayın deriz.
Gelelim asıl konumuza... Marc Jacobs, her defilesinde sadece koleksiyonuyla değil, o koleksiyonun ruhunu bize en iyi şekilde yansıtacak sunumu yaratmasıyla da bir deha! Kurguladığı defile ortamı, modellerin saçından makyajına kadar her detaya gösterilen özen onun farkını hemen ortaya koyuyor! Ünlü isim, artık teknolojiyle ve sosyal medyayla olan ilişkisini de farklı bir boyuta taşımak istiyor olacak ki, kendi adını taşıyan markasının sonbahar-kış 2014 kampanya yüzünü sosyal medyada arıyor!


Bunun için bir 'Selfie'niz gerekiyor. Sonrası çok basit: Çektiğiniz en iyi fotoğrafınızı ‘CastMeMarc' etiketiyle (#CastMeMarc) Instagram ve Twitter'da paylaşmanız yeterli!

Utanılacak birşey yok! Hatırlatalım: Konudan haberdar olan herkesin bir deneme yapacağına eminiz. Bir sonraki Marc Jacobs kızı neden siz olmayasınız? Bir de aklımıza takılan başka bir konu var: Kampanya çekiminin nasıl yapılacağı! Fotoğraflar sadece akıllı telefonlarla çekilecek olabilir mi mesela? Bekleyip görelim.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.