Celine Pilates Dünyasına Girdi

Fransız lüks markası, özel Pilates koleksiyonunu duyurdu.

Buse Saray BUSE SARAY 23 Haziran 2024
Celine Pilates Dünyasına Girdi

Celine, Instagram'da yeni lüks Pilates serisini tanıttı. Celine'in DNA'sına sadık kalan bu özel koleksiyon, ikonik Triomphe kanvası ve rafine dana derisi gibi yüksek kaliteli malzemelerin kullanıldığı ürünler aracılığıyla markanın uzman işçiliğini sergiliyor.Son yıllarda dünyayı kasıp kavuran Reformer Pilates heyecanından yararlanan Fransız markanın özel koleksiyonu sadece spor malzemeleri değil, aynı zamanda Reformer Pilates makinesinin inanılmaz lüks versiyonunu içeriyor.Koleksiyon süper lüks Reformer dışında ayrıca ağırlıklar, kettlebell'ler, bloklar, yoga matları da dahil olmak üzere şık bir Pilates egzersizi için ihtiyacınız olan her şeyi içeriyor. Koleksiyonda ayrıca tayt, şort ve spor sütyenlerinin yanı sıra saç bandı, spor çantası ve su şişesi de yer alıyor. Elbette her şeyde çok şık bir Celine logoso var.

Kreatif direktör Hedi Slimane tarafından çekilen kampanyada, markanın arkadaşı ve Reformer Pilates tutkunu Kaia Gerber, Malibu'daki koleksiyonu modelliyor. 

 Celine'in yaşam tarzı kategorisindeki bu genişleme, bu yılın başlarında önümüzdeki sonbaharda tek bir rujla başlayarak güzellik alanına da gireceği haberlerinin ardından geldi. Markanın hâlihazırda popüler bir mum ve koku koleksiyonu var ancak bu yaklaşık 80 yıllık tarihinde makyaj alanındaki ilk adımı anlamına geliyor. Bunu dudak balsamları, maskaralar, göz kalemleri, pudralar ve kılıfların yanı sıra ojelerin de takip etmesini bekliyoruz.

Celine Pilates koleksiyonu, Ekim ayında Celine.com'da ve New York, Beverly Hills ve Miami Tasarım Bölgesi'ndeki Celine mağazalarında piyasaya sürülecek. SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.