Chanel’in Son Kampanyasının Başrollerinde Penélope Cruz ve Brad Pitt Var!

Bir erkek, bir kadın ve ikonik bir çanta arasındaki aşk hikayesi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Mart 2024
Chanel’in Son Kampanyasının Başrollerinde Penélope Cruz ve Brad Pitt Var!

Chanel çantasının klasik ve modernin mükemmel dengesine saygı duruşunda bulunan CHANEL'in yeni ikonik çanta kampanyası, Fransız sinema tarihinden ilham alıyor. Claude Lelouch'un 1966 yapımı, tüyler ürpertici şehvet ve arzunun öyküsü olan  A Man and a Woman filmine saygı duruşu niteliğindeki kampanya, sinemanın iki ikonunu bir araya getiriyor: Penélope Cruz ve Brad Pitt.


Brad Pitt, aşık ve çekingen bir adam olan  Trintignant'ı canlandırırken, Penélope, yanında çantasıyla derin arzularına özgürce dalarken, kendinden emin bir havayla kadın başrolü yeniden canlandırıyor.

Deniz kenarı, spor bir araba, otelde bir akşam yemeği. İlerlemekte olan bir aşk hikayesinin yoğunluğu ve şiirselliği. Chanel Iconic Handbag kampanyası Claude Lelouch'un A Man and a Woman filmini yeniden ele alıyor. Inez & Vinoodh tarafından çekilen Penélope Cruz ve Brad Pitt, iki ikon, bir diğeriyle buluşuyor. Chanel el çantası, Moda Evi'nin hikayesiyle yakından bağlantılı bir yer olan Deauville'deki bu duraksamış anın özel bir tanığıdır.

Fotoğraflarını Inez & Vinoodh'un çektiği ve yönettiği kampanya, Fransız duygusallığını siyah beyaz olarak hayata geçiriyor. Sonuç, çantanın kendisi kadar zamansız ve 1966'da ekranda olduğu kadar bugün de modern.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.