CHANEL’İN YENİ KAMPANYASINDA WHITNEY PEAK VAR

‘Gossip Girl’ yıldızı Chanel’in en yeni ilham kaynağı oldu!

Chanel bizi Manhattan'ın elit sosyetesinin skandallı hayatlarına mercek tutan kaynağımız ile buluşturuyor! Upper East Side’ın sokaklarından ayrılan Whitney Peak, Chanel’in kampanyası ile Dumbo sokaklarında görülüyor. Yeni ‘Gossip Girl’ uyarlamasının yıldızı Whitney Peak, Chanel’in en yeni kampanya filminin yüzü oldu. Inez & Vinoodh tarafından çekilen kampanya New York gecelerinin perde arkasına mercek tutuyor. New York gece hayatına bir övgü olarak tasarlanan kampanyada Whitney Peak’i Hudson nehri kıyısında Chanel’in yeni ikonu Chanel 22 ile görüyoruz. Kampanya filminde, “Merhaba, benim. Bunu bir ses kaydı olarak bırakıyorum çünkü mesaj atmak için çok uzun,” dediği duyulan Peak, New York gecelerine atılıyor. Whitney’nin günlük yaşantısını gösteren kampanya filminde, “Seni özledim” “Bunu gerçekten çok severdin” “Keşke orada olabilseydin” gibi sesli mesajlar duyuyoruz. 


Elindeki Chanel 22 çantası ile bilinmeyen bir mekana doğru giden Whitney’nin akşamı tuvalette hazırlanırken başlıyor. Chanel’in alıştığımız feminen silüetlerinin aksine New York’un asi stilini tercih eden Whitney, markanın 90’lar ilhamlı koleksiyonundan açık renkli işlemeli bir jean giyiyor. Stilini bir bere ve ekoseli ceket ile tamamlayan Whitney, Chanel’in güncel ilham kaynağını temsil ediyor. 

Mikro tüvit çantalarının yanı sıra Chanel 22 modeli ile daha büyük ve hobo tarz bir çanta tasarlayan Chanel, bu tasarımda da ikonik kapitone deri ve zincir detaylarını kullanıyor. Bu çantayı modanın ‘it-kızlarının’ kollarında göreceğimize eminiz! Yeni kampanya bünyesinde Chanel’in marka elçileri Lily-Rose Depp ve Margaret Qualley de tıpkı Whitney Peak gibi günlük hayatlarını Inez & Vinoodh’nin lensine taşıyorlar.