CHANEL’İN YENİ PARFÜM KAMPANYASI

Ünlü markanın şuana kadarki en iyi parfüm reklamı olabilir!

Chanel bir çok şey için ünlü; görkemli Metiers d’Art defileleri, ikonik çantaları, marka elçileri  ve ne kadar zaman geçerse geçsin şaşırtmaya devam etmesi… Ama Fransız marka bir konuda gerçekten de usta sayılabilir, bu da etkileyici reklamları! Gisele Bündchen’n unutulmaz Chanel No5 kampanyası veya Nicole Kidman’ın altınlarla çevrili parfüm filmi… Chanel tüm reklamlarını adeta bir kısa film tadında bizimle buluşturmayı başardı ve şimdi de yeni parfümleri Chance Eu Tendre ile bizleri yeniden şaşırtmayı başarıyor!

4 Ocak’ta yayınlanan kampanya, bir müzikal seçmesinden esinlendi. Fransız yönetmen Jean-Paul Goude tarafından çekilen kampanya filmi, koreograf Ryan Heffington’un yardımı ile unutulmaz dans figürleri eşliğinde seyirciyle buluştu. Umut vaadeden Chanel yıldızlarının, rol dağıtımından sorumlu olan yönetmenlere performans yaptığı reklam kampanyasında, dört kadın seçilerek solo dans ediyorlar. 


Eğlenceli, heyecanlı, inovatif ve tarz olan kampanya, yeni parfümün tüm özelliklerini dansa taşıyor. “Neşeli karakteri olan çiçeksi bir koku,” diye açıklanan yeni Chance parfümü, “Moda evi ve şans arasındaki uzun ilişkiye bir gönderme,” yapıyor. 2019’da parfüm konusunda kararsız kalmayacaksınız! Çünkü Chanel sezonun ruhuna uygun bir parfüm ile karşımızda…