CHRISTIAN LOUBOUTIN İLLÜZYONU

Christian Louboutin, yaratıcı evreninin kapılarını açarak sizi Kinetik Sanat hareketinden ilham alan canlı duyusal bir deneyime davet ediyor.

Sanatçı Julio Le Parc'dan etkilenen koleksiyon, eklektik tasarımcının ilham kaynağı olan optik illüzyonlara ve sanat sevgisine bir övgü niteliğinde. Koleksiyon Christian Louboutin'in karmaşasız yaratıcılığını ve neşeli iyimserlik duygusunu yansıtıyor.

Bükülme, renk ve kontrastlarla oynayan grafik koleksiyonu sürekli hareket halinde, dönüşüyor, değişiyor ve de kullanıcının hareketleriyle hayat buluyor. Etkisi hayatın kendisinden daha büyük olan koleksiyon Christian Louboutin'in ikonoklastik vizyonunu eğlenceli ve enerjik bir biçimde gerçek hayata uyarlıyor.  

Koket stilettodan kaba tabanlı spor ayakkabılara, çantalara ve aksesuarlara kadar, ikonik silüetler, Christian Louboutin’in kültleşmiş estetik anlayışını yeni ve cesur bir bakış açısıyla yeniden yorumlandığı koleksiyon, Louboutin’in en eğlenceli ve yenilikçi halini keşfetmeye davet ediyor.

Optical Illusions koleksiyonu dünya çapında www.christianlouboutin.com adresinde ve Şubat 2019'dan başlayarak Christian Louboutin mağazalarında satışa sunulacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.