ÇİZDİM SENİ!

ÇİZDİM SENİ!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Mart 2014
ÇİZDİM SENİ!
<#text>Oscar'la kafayı bozduğumuz doğru!!! Ama size bir de sorumuz var: Başka hangi ödül töreni bizi bu kadar meşgul edebiliyor? Ve hangisinde Brad Pitt tabak dağıtıyor ki?


<#text>


<#text> Hal böyle olunca uzun süre konuşulacak bir sürü malzeme çıkıyor, bunu iyi değerlendirenler de popüleritesini artırıyor. İşte bu isimler arasında Donald Robertson da var; nam-ı diğer Robert Drawbertson (Çizgi-bertson).


<#text>


<#text> Onun ismini duydunuz mu bilmiyoruz. Kendisi aslen Bobbi Brown Kozmetik'in kreatif bölümünün başındaki kişi olsa da onun başka bir ilgi alanı daha var: çizim yapmak. Hollywood'ta birçok ünlü ismin evinde tabloları bulunan Robert ‘Drawbertson' Oscar ödülleri sonrası yaptığı çizimlerle dikkatimizi çekti. Robertson'un çizimlerinde Pharrell ve Lupita Nyong'o aksesuarlarını değiş-tokuş yapmışlardı. (solda) Sizce şapka Lupita'ya yakışmış mı?~Kırmızı halının tartışmasız en çok merak edilen çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt de bu yetenekli insanın kaleminden nasibini alanlardan. Merak edenler daha fazlası için Donald Robertson'ın instagram hesabına göz atabilir.


<#text>
instagram.com/donalddrawbertson

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.