COACHELLA BAŞLIYOR!

Coachella bu haftasonu başlıyor! Programa bir göz atmak ister misiniz?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Nisan 2014
COACHELLA BAŞLIYOR!
1999'dan bu yana düzenlenen, müzik ve sanata bizi doyurması dışında modaya da yön veren Coachella festivali bu haftasonu start alıyor! İsterdik ki uçak biletlerimiz bir cebimizde, 3 ay öncesinden tükenmesine rağmen hepsinden edindiğimiz konser biletlerimiz bir diğer cebimizde heyecanla geri sayalım ama malesef biz buradayız.

Ümidimizi yitirmiyor, gidecek olanlara fikir vermek, bizimle birlikte burada kalanlara orada hissettirmek için hazırladığımız dosyalara göz atmaya başlıyoruz. 11-13 ve 18-20 Nisan tarihleri arasında, iki haftasonu boyunca sürecek festival her zaman olduğu gibi yine California'da yapılacak.Her yıl Nisan ayında California'nın Indio şehrinde düzenlenen ve bu zamana kadar Duft Punk, Madonna, Jay-Z, Red Hot Chili Peppers gibi  isimlere ev sahipliği yapan festival, bu yıl da birçok farklı müzik gruplarını ağırlayacak. Festivalin ilk gününde kimler sahne alacak merak ediyorsanız yukardaki programa hızlıca göz atabilirsiniz. Hızlıca diyoruz çünkü sırada Kate Moss, Siena Miller gibi isimlerin unutulmayacak festival stillerini nasıl yakalayacağınıza dair ipuçlarını bulacağınız haberimiz var! 

Editörün notu: En çok ilgimizi çeken ve ülkemizde de benzerini görmek istediğimiz çevreci bir uygulama olarak '10 su şişesi getir, 1 soğuk suyu kap' mantığındaki çevreci kampanyaya bayıldık! (aşağıda)


Yayın Yönetmeni'nin editöre notu: Biletimiz yok, biz buradayız diyerek kendimizi acındırmayalım, yemezler ;)


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.