CONTEMPORARY İSTANBUL DAVETİYESİ KATILIM KOŞULLARI

Her yıl İstanbul’u uluslararası sanat merkezlerinden biri haline getiren Contemporary İstanbul başlamadan önce size bir sürprizimiz var!

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen galerilerinin, sanatçılarının, kurum ve kuruluşlarının yanı sıra, koleksiyonerleri ve sanatseverleri İstanbul’da bir araya getiren 12.

Contemporary Istanbul 14-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleşiyor.

 Instagram hesabımızda paylaştığımız fotoğrafın altına Contemporary İstanbul'a birlikte katılmak istediğiniz arkadaşınızı etiketleyip neden gitmek istediğinizi yazan takipçilerin arasından, ELLE editörlerinden oluşan jürinin seçtiği 10 kişiye, ikişer kişilik davetiye hediye ediyoruz. Son katılım: 12 Eylül 2017 saat: 13.00 YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI 1. https://www.instagram.com/elleturkiye/?hl=en üzerinden gerçekleşecek bu yarışma 11 Eylül – 12 Eylül 2017 tarihlerinde Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.2. Yarışmaya katılan kullanıcılar, Instagram ELLE Türkiye hesabından paylaşılan yarışma gönderisinin yorum bölümüne Contemporary İstanbul’a birlikte gitmek istediği arkadaşını etiketleyerek neden gitmek istediklerini yazarak ve yarışmaya katılabilirler.3. Yarışma sonunda paylaşılanlar,  13 Eylül 2017 tarihinde ELLE Türkiye editörlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek, jüri tarafından seçilecek en yaratıcı yorumu yapan 10 kişi, Contemporary İstanbul’a ikişer kişilik davetiye kazanacaktır.4. Instagram profilleri gizli (protected) olan katılımcıların fotoğrafları görüntülenemeyeceğinden yarışmaya katılım için profil ayarlarını değiştirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde değerlendirmeye alınamayacaktır.5. Yarışma sonunda kazanan kişi ile Instagram üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazananlardan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan
Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. sorumlu değildir.6. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler.Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.7. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.8. Kampanyaya Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.9. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.10. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.11. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.12. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup,
Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.13. Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.14. Kampanya sonucunda kazanan katılımcılar, isminin ELLE Türkiye Facebook ve Instagram sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.15. Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar.
Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.16. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. her türlü kayıtları esas alınacaktır.17. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından yapılacaktır. Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.18. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
.